Přejít na výpis diskuzí

David Gahan

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dave

    Daeva miluju, je to nejkrásnější chlap, kterýho jsem kdy viděla, je fakt nádhernej, byla jsem i na koncertě depeche mode, a je tam moc prýma atmosféra, Dave to tam rozjíždí, a když jsem si šla pro podpis, tak jsem myslela, že se rozplynu, však znáte ty situace, když se dotknete někoho koho milujete na tolik, že byste pro něj skočili z okna:)))) papa a podporujte kočičího Daeva
  • depeche mode jsou sexy chlapi

    Depeche Mode jsou sexy chlapi a ty jejich písničky jsou bezva prostě paráda Dave má super hlas,ale slyšela jsem zpívat Martina ten má taky bezva hlásek.Sice nejsou žádní mladíci ale vypadají mnohem lepé než někteří ti dvacetiletí frajírci.Moje mamka je taky poslouchala a já je poslouchám taky,protože jsou to zpěváci s dlouholetou pověstí a dlouhou pověst ještě budou mít DM žije a jejich černý ohoz bomba.Enjoy the silence zdar a black celebration zvlᚍ.Čaute lidi a pište!DM! *14* *14* *5*
    • nikki.130

      Re: depeche mode jsou sexy chlapi

      naprosto s tebou souhlasím
      DM 4ever *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      hrozně se těším na leden *15* *15*
      • Re: Re: depeche mode jsou sexy chlapi

        DM 4ever...miluju je *14*
        • Presne tak .:-X:-X David je tak nadhernej ze ani nemam slov.atraktivni muzikanti nas zblaznili!! jejich magicka hudba pronikla do generaci.jsou bozi a jejich odkaz bude zit hu navwky :-)
  • Daveův hlas je nej...

    jsem hrozně moc zamilovaná do jeho hlasu.Působí na mě uklidńujícím dojmem.je prostě nej....
  • PaulaDMLoverka
    Toto jsou všechno úžasné komentáře, ale Davea nelze popsat komentáři, není liž pravda. Je to nejlepší a nejhezčí muž v dějinách lidstva, miluju ho stejně jako celou kapelu DM je prostě nejbestovnější na světě. *14* *14* *14*
  • Depeshanda
    Viděli jste ho zpívat na živo je úplně úžasnej že jo. *14* *4* *5* *3* *15* *1*
    • Viděli a je k sežrání!!!!!!!!!!! a ten jeho úsměv! ...áááh....
  • Depeshanda
    Kdo byl na jejich koncertu musí vědět že David je nej
  • Ten chlap ma taaaak obrovsky charisma, ze se to ani neda popsat! kdyz DM vtrhli poprve na hudebni scenu, vsechny nas zblaznili..Atraktivni muzikanti prozivaji svoji slavu, ktera nebere konce. Jejich magicka hudba pronika generacemi.uhrancivy, okouzlujici zpevak pobiha po podiu..neskutecna nadhera..!!! DM budou zit vecne!!!!!! :-) uu
  • DepecheModeLoverka
    king
    • Je nadhernej!!! :-)
  • Neznám lepší kapelu a David je pro mne Bůh.....hodně zdraví a štěstí a úspěchů.....
    • To je tak nádhernej chlap ... a DM jsou boží
  • Fandíme mu!!!!

    Je to mu tak asi rok,co jsem do Dave Gahana zamilovaná:))Je to opravdu fešák:))Je sice tak starý jako má maminka,ale to mu na krase neubírá:))No,řekněte samy holky,mít Dave....je štěstí..Mějte se..čusky Anče *4*
    • Re: Fandíme mu!!!!

      Já to mám stejný. Taky žeru DM a jsou stejně staří jako moji rodičové. Když se mě někdo zeptá na moji nej. skupinu, řeknu DM a spousta lidí nevím co jsou zač, hlavně ti teenageři, což mě mrzí. Teď jsem ale zjistila, že dost lidí DM poslouchá a to mě těší. Víc takových lidí *3* *3* *3* *4*
      • taky to mam tak. kdyz svým spolužákům řeknu, že poslouchám depešáky, tak na mě koukají nechápavě, co to poslouchám a nebo je vůbec neznají. no bodejď, v době, kdy hudba která se dá poslouchat je ojedinělá. ty dnešní komerční sr***y stojí za velký kulový.
      • Re: Re: Fandíme mu!!!!

        Čau četla sem si tvůj článek je docela dobrej jenom nevím kolik ti vlastně je let a please odepiš mi moc ráda bych si psala s někým který poslouchá DM a nemá přes 30 let čauky a díky doufám že mi napíšeš jo a má 15 let čau. *14* *4*
        • Re: Re: Re: Fandíme mu!!!!

          jestli hledas mlady depesaky tak tady jeden je. me je 17. a tobe je????? *14*
          • dalsi 18. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit