Přejít na výpis diskuzí

Clive Owen

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bozsky Clive

    podla mna je to super herec.Najviac sa mi pacil v Artusovi.Chcela by som ho raz stretnut.
  • Úžasney clive...

    Je to tak skvělý a osobitý člověk...je tak tajemney a přitom tak skromney....chtěla bych ho potkat a říct mu co cítím, když ho spatřím!!!políbit ho..to by bylo tak krásné a vzrušující!!!Proč takovejch není víc?!!!
  • Clive je miláček

    Clive je jeden z nejúžasnějších a nejkrásnějších lidiček na swětě...miluju ho.....
  • !!!

    Cliv je docela odbrej, hlavně jak jezdí pro BMW ty vidoklip nebo spíš kratší filmečky.. jako tam to je dost drsný jak řídí.. před ním smekám..
  • Clive je bůh!

    Clive je konečně herec,kterej nevypada přeslazeně (viz Brad Pitt) a dokáže zahrát cokoliv!Kdo ještě neviděl Za hranicemi,ať to napraví - je tam super!
  • C.O.

    Je to úžasný herec.Při pohledu na něj,se ve mě něco probudí.Je to zřejmě touha. Můj sen je,setkat se s tímto záhadným člověkem. Skrývá v sobě něco zvláštního a tím dodává na plátno úžasnou atmosféfu. 4ást mého srdce patří jemu.
  • Cliwe je prostě sexy nejvíc se mi líbil když hrál artuše byl k sežrání je to snad ten nejhezčí herec jakýho znám.
  • Jestli jste ještě neviděli "Za hranicemi", vřele doporučuji, Clive je tam opravdu strašně sexy.....
  • Clive byl skvely i v Gosford Park. Doporucuji!!!
  • je úúúúúúúúúúúúúúúplně dokonalej
  • Clive is The Best

    Ahoj všichni! Nejsem gay, to určitě ne!! Ale Clive Owen mě pohltil. Má veliké charisma a ten pohled... Nevadilo by mi být jako on... No prostě je skvělý a chci vidět další filmy ve kterých je obsazen. Čaues
  • clive

    Clive je geniální herec!!! Už v Krupiérovi bylo jasní, že z něho bude hvězda. Má všechno...talent, charizmu, a moc dobrej look s kterým porazí Pitta i Cruise...
  • Král Artuš

    Myslím si že Clive je opravdu talentovaný herec a ktomu ještě móóóóóć hezkej.Jako Artuš byl k sežrání.
  • Clive je super..!!!!!!!!!
  • clive

    Clive je charismatický miláček!!!
  • Clive je úžasnýýýýýýýýýýý

    myslím si že clive patří mezi nejlepší herce na světě je fakt úžasnej.
  • Kam zmizely?

    Všechny příspěvky? To někdo smazal? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit