Přejít na výpis diskuzí

Clive Owen

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Videla som Krala Artusa, ty koky je fakt pekny.
  • Je to nádhernej chlap a skvělej herec *14*
  • Clive je Božskey!!!!

    clive je ten nejnadhernejsi a nejuzasnejsi chlap na swete...miluju ho!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§ *14*
  • Clive Owen

    Nejlepší herec se sexy úsměvem!Miluju Tě Clive!jsi nejhezčí a nejvýbornější herec.Nejraději bych tě sežrala.... *14*
  • To je objev!!!!

    Ještě nedávno se mi líbil Patrick Swayze.Nevím,jak se mi to povedlo.Ale dneska jsem se podívala na film Král Artuš a do té role uplně zapadl.Já tě fakt žeru!!!Opravdu škoda,že se nesetkáme.Zdravím všechny jeho fandy. *14* *13*
  • *1*
  • dfvfbfb

    Clive je nejlepčí,žádnej herec na něj nemá *14*
  • J8 ho prostě miluju, je tak charizmatický a sexy..... *14*
  • clive owen

    clive je nej viděla jsem ho hrát ve filmu král artuš a v agentovi beze jména a v obou byl boží já ho prostě miluju *14* *14* *14* *14*
  • Zamřížovaná zahrada

    Nemáte někdo film Zamřížovaná zahrada (Greenfingers)? Případně se ozvěte, prosím!
  • Je dokonalej,zamilovala jsem se do něj ve filmu Na dotek,tam ho úplně žeru *14* Ty oči....
  • tenhle chlap je bomba!!! Už v "Hazardérovi" bylo jasný že se neztratí, jen Američani museli počkat 15 let, než pro něj našli"Krále Artuše"!! Mě to bylo jasný hned. Hlavně ať ho Amerika nezmění.
  • :o)

    Clive je naprosto úžasnej!je to hrozně charismatickej chlap....
  • Clive seš úplně nádhernej úplně tě zbožňuju,seš ten nejpřitažlivější chlap ,kterej existuje!!!!Seš tak úžasnej chlap prostě nemám slov škoda že mi není tak aspoň 40let protože jinak bych za tebou hned jela já vím je to dálka,ale fakt seš úplně úžasnej chtěla bych tě aspoň jednou jedinkrát vidět,protože seš k nakousnutí ikdiž je ti 41let a mě o..........míň tak seš suprovej,seš můj,a seš suprovej herec!!!:):):):):)nemůžu bez tebe žít nemůžu ani spát pořád se mi zdá film Král Artuš seš borec nádhernej borec!!!!!A tvoje fotky no prostě skvělej pravej chlap!!!!!!posílám pusu škoda že se z tebou nikdy neuvidím :(:(:(páppápá pápápápápápápáp
  • Bože!!!!!!!!!
  • ***Clive***

    Clive je tak uzasny,je to skvely herec no proste je k sezrani
  • Clive je miláček k sežrání
  • Miluji ho!!!!
  • Clive je nej!

    Clive je opravdu nejpřitažlivější herec, který existuje. Má v sobě tolik charisma, je tak sexy, výborně hraje, prostě ten nejúžasnější herec, kterého znám. Není to žádný přeslazený herec jako např. Brad Pitt, ale má v sobě strašně moc mužnosti.
  • ***

    Clive Owen je ten najcharizmatickejsi herec akeho poznam a kto este nevidel film Hranice zlomu tak si to musi pozriet pretože tam hra perfektna Angelina Jolie a užasny Clive Owen a pri tomto filme sa vam rozplace srdiecko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit