Přejít na výpis diskuzí

Clive Owen

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Zamřížovaná zahrada

    Mám, z televize a z vhsky na dvdčko
  • fešák

    Zatím jsem neviděla moc filmů s tímhle hezounkem, ale ty co jsem zhlídla WOW!!!!
    *3* Je prostě nejlepší!!!! *1*
  • Re: Re: To samý

    ale tmavě modrý
  • Re: To samý

    tak nevím ale oči má modrý *4*
  • To samý

    Je to fakt moc pěknej chlap, hrozně se mi líbí typy- vysoký, černovlasý, tmavé oči, na tváři strniště...(naštěstí mám něco podobného doma *14*)
  • Výborný herec

    Je úžasný, závidím jeho filmovým partnerkám....:-)Nádherný chlap s charismem.
  • Re: panebože

    To je ten nejlepší chlap snad na celém světě..
    *14* *14* *14*
  • Muž s velkým M

    Je to Muž!!!!!!!!!!!!!!!
  • Bent

    Dobrý den. ;) Sháním s Clivem film bent, je to o koncentráku, ale nemůžu to nikde sehnat. :( Není to teda moc známej film, ale určitě stojí za to ho vidět. Můžete se mi někde zeptat, jestli se to nedá stáhnout? Nebo nemůžete to někde stáhnout vy, prosím? :) Sháním to už pár dní a skoro kvůli tomu už nepsím. :) Jste jedna z mejch posledních nadějí, v ČR to snad není v jediný videopůjčovně, na netu o tom není snad ani zmínka, ale český titulky se stáhnout daj. Prosím, pomozte mi s tím, uděláte dobrej skutek. :) Za všechny užitečný informace budu ráda. :)
  • love

    dala by som zanho vsetko
  • :-)

    *4* je proste bozsky
  • Clive je fakt pěknej chlap šoda že není mladší a že není od sud fakt škoda do něj bych bez váhání šla *14* *14*
  • Muž s velkým \"M\"

    Ahojky, Clive je jeden z nejhezčích chlapů na světě - mňam - šťastná ta které patří jeho srdce. Prostě vysněnej chlap *14* Zdravím všechny jeho fanynky
  • a este nieco.....ma tu niekto nejake jeho fotky????? ak hej posielajte na: cifrova.dominika@zoznam.sk.....kujeeeem pekne cmuk *4*
  • suhlasim s kazdym kto tvrdi ze je to pekny herec......a tiez s tym kto ma rad film kral artus
  • je zenaty a ma dve dcery.......zevraj
  • CLIVE

    Trochu oneskorene no co uz. Vsetko naj Clive k tvojim narodkam.
  • Clive

    Vie niekto ci je zenaty. Ja viem blba otazka, ale vie to nekto???????
  • JE SUPER

    caw ak niekto ma jeho foto alebo video, pls napiste na pokeci monci933 aj ja nieco poslem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit