Přejít na výpis diskuzí

Claire Holt

OSOBNOST 30.10.2007 
244 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Claire je skvela , nejvice se mi libila jako Rebekah , ale Bekah to ma hrozne tezke jeji bratrove ji chteji zabit jedinny ldo s ni ma dobry vztah je Kol, ale i ten ma sve mouchy. Je mi lito ze v T.O. umrela , je to skvela holka Mam ji moc rada jako by to byla ma sestra :)
  • Myslím,že máte špatně datum. Narozky má dneska..tudíž 11.6. :))
  • Claire is super! She is the best actress I know *16* . It is my role model!!!!! *14* *14* I want to be an actress like her *16* *16* *14* *14* *14* Is just the best *16* *16* *16*
  • h20

    ja som nasla na nete vraj claire holt (emma) je tehotna!!! A to tam fakt nebude hrat??? Ved to je hrozne!!! Ved jen kvoli nej to pozeram...
    • Re: h20

      mám najradšej emmu je z nich najkrejšia
    • Re: h20

      to fakt je claire tehotna?.....kde si to nasla na akej strankee.......?..mm *5*
      • maryska

        Re: Re: h20

        Ahoj sem Claire Holt a mám ráda Ashe a Byrona *16*
      • Re: Re: h20

        jej není
        • maryska

          Re: Re: Re: h20

          ahoj zuzko jak se mas odpoved prosim *4*
  • alusqa99

    Cleire všechno nejjj

    VŠECHNO NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍ CLAIRE A HODNĚ ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ. SI NEJJJ HEREČKA *14* *14* *14* *14* *3*
  • kamca12

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

    Všechno nejlepší Claire k 21. narozeninám! *3*
  • miley1cyrus

    claire

    lidi kdo si mysli ze byla claire(i ja si to myslim)ve filmu prokleti domu slunecnic 2 naha tak se ASI myli byla to miranda(darcy fowers)ale kdyz tam byla naha vypadala jako claire ale kdo vi
    • Re: claire

      nebyla bylo to její dvojče sarah
    • emmag

      PŘEČÍST

      jjo máte pravdu to jak tam byla NAHÁ to NEBYYYLLA Claire Holt,alr nějaká DARCY nejdřív jsem si myslela ,že je to claire,ale nakonec ,když jsem se na to dívala s mámou tak na sto procent víme ,že to nebyla claire ,ale ta podaba(jsou si fakt moc podobné) *1*
    • emmag

      Re: claire

      :putnam:
    • vashley

      Re: claire

      Ne byla co Claire....! Ale co vím.. *1*
      • miley1cyrus

        Re: Re: claire

        nemela to bejt ta manzelka toho druhyho farmare?miranda prece ale je ji strasne pohobna
        • lucik200

          Re: Re: Re: claire

          Byla to Claire...:)
          • tekytka

            Re: Re: Re: Re: claire

            jžš.tady mě fakticky všichni serete!Nebyla to Claire,ale mynželka druhéhio farmáře!!!!!§
  • Hmmm

    co myslíte????je claire poloviční barbie styl???mi tak připadala v H2o a nevím jestli je asík í v realitním LIFE :* ♥ ♥ ♥ *14*
    • emmag

      Re: Hmmm

      všecičko nejlepší Clarinečko ,ať se ti v životě daří a vrať se nám do h2o tak všechno nej *14* *14* *4* *15* *3*
  • anett96

    Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší, moc mi chybíš v h2o byla si skvělá :) snad tě brzo uvidím v nejakém cool filmu :) jinak hodně štěstíčka a zdravíčka
  • S kým měla to dítě nebo vůbec,kdy??
    Díky za odpověď :)
    • neměla jenom to předstírala
    • Tessiiinka
      Claire dítě nemá. Všude psali, že nebude účinkovat v seriálu H2O: Stačí přidat vodu, kvůli tomu, že je těhotná. Těhotná nebyla, ale podepsala smlouvu na film Messengers 2: The Scarecrow. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit