Přejít na výpis diskuzí

Claire Holt

OSOBNOST 30.10.2007 
244 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Óoo...

    Claire je najlepsia a zboznujem ju! *14* A ked chcete videa su na www.youtube.com Aj Phoeba je pekna ale fajci a pije a to neni dobre!
  • Chyba

    Proč tam je napsaný že má narozky 7.7. když předtim tam bylo že je má 1.1.
    VÁŽNĚ DIVNÝ!!! *7* *7* *7*
    • emmag

      Re: Chyba

      NO JÁ MYSLÍM,ŽE V SERIÁLU H2O MÁ 1.1. *15*
  • Je uplne uzasna hlavne jako Rebeca z upirich deniku
    Je proste dobra herecka
    Ale nekdy mi je ji docela lito ve filmech nebo v serialech
    • Ahoj clarie holt ja te miluju a mas heskeho sina a si krasna chtela bych byt tebou!
      • Miluju te chela bych byt ty! Clarie holt.
  • je prostě super prostě je boží nevím co mám na to říct *16* *14* *16* *14* *16* *14*
  • ...

    Na ten serial se divam moc rada..A Emma jse mi liby jako jmeno i jako v tom serialu.. *4*
  • CoolAjka
    Jéééj Rebeka z upířích denníku .. Ona je úplne skvělá a krásná *3* Chtěla bych být ona .............. *5*
    • Katherine-Nina
      Já bych zas chtěla býz Nina i když jsem ji podobná no spíš Katherine jsem podobná(Katherine Pierce)
  • amandamiley

    emma

    claire je najlepsia cariba a pheobe ties ale claire je aj asi najkrajsia *4*
  • Je úžasná.. tak krásná, vtipná atd.. miluju jí:33 moc se mi nelíbila v H2O- i když to byl seriál mýho dětství ;) je skvělá v upířích deníkách a původních řekla bych, že to je její nejlepší role...:DD (co vy??) jinak fajn i ostatní *8* *7* je skvělá!!!!!!§§§!!!!!!
  • charalk

    čau H2o maniaci (patřím mezi vás:-))

    www.charalk.wbs.cz
    koukněte se na novinky je hrozné že už nubude Claire hrát v H2o bude tam místo ní Bela fakt hnusný jméno. *16* *1*
  • alusqa99

    Kdy bude mít to miminko?

    Neví někdo kdy se jí to miminko má narodit? A jestli to bude kluk nebo holka?Jestli to někdo ví tak to tady prosím napište

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit