Přejít na výpis diskuzí

Claire Holt

OSOBNOST 30.10.2007 
244 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj

    Claire Holt se začla věnovat zpěvu a modelingu *3* *3* *13* *9* *9* *1* *3* *14* *7* *4* *15*
    • Re: Ahoj

      víte že emma bude mít mimčo
      no jooooooooooooo *4*
    • luida

      Re: Ahoj

      to je supr, ae těhotnejch modelek moc není! Mohli by do h2o dat těhotnou Emmu, aspoň by nebyla tak dokonalá.
      • kaya4ever

        Re: Re: Ahoj

        taky si myslím, že by nebylo vůbec špatný, kdyby tam hrála jako těhotná, ale ten serál sledují malý děti takže by to mohlo "ohrozit jejich morálku"... ale je strašná smůl, že tam hrát nebude. mám pocit, že si všihni myslí, že ty herce jde nahradit, ale ono to nejde. *7*
        • vendy1998

          Re: Re: Re: Ahoj

          máš naprostou pravdu vážněě nejde herce nahradit a je škoda že zrovna Emma tam nebude je to fakt škoda Emma je má oblýbená postava ale je taky super i Clarie *1* *15* *4* *4* *3* *5*
  • :(((

    no já sem četla že Emma se v tom filmu odstěhuje pryč a Bela (Indiana Evans) bude taky mořská pana jakože nahradí tu Emmu *5* a bude tam i ňákej novej kluk... *16* strašnýýýý *8*
    • Re: :(((

      nedělej stoho drama *13*
    • martinkooooooo

      Re: :(((

      to je naozaj zlééé *16* *16* *16* *16*
  • poradim vám

    Podle mě nevěděli,co mají napsat za výmluvu,tak napsali,že je těhotná a je to pěkná BLBOST!!Lidi věřte mi,je to jen výmluva,ptž prostě nevěděli co mají napsat jinýho!Jenom si vymejšlej.Kdo se mnou souhlasí,ať se přidá ke mně.Zatím děkuju xD *4*
    • emmag

      Re: poradim vám

      sto procentně SOUHLASÍM pl. přidejte se ještě k nám a kdo si myslí ,že je těhotná TAK MI PL. NAPIŠTE PROČ SI TO MYSLÍTE JEN KVŮLI TOMU,ŽE SE TO OBĚVÍ V NĚJAKÉM STUPIDNÍM ČASÁKU jednou se vnějakém časopisu objevilo asi před dvěma lety ,že Ewa Farna je TĚHOTNÁ a je??? NENÍ BYLA TO JEN KRAVINA *7*
      • Re: Re: poradim vám

        nepiš tu takové nesmysly potkala jsem se s tím co ji daboval a řekla mi že má kluka charliechom takže nemel jo?
        *16*
      • Re: Re: poradim vám

        Přesně,taky sem to četla *3* a v popcornu psali že jako h2o končí,ptž je těhotná.Končilo?Nekončilo.Jenom kecy.A potom tam psali,že až bude 4 série,což wůbec nebude,že se tam vrátí.si jenom vymejšlej kecy *13* *13* Jenom výmluvy *3*
  • rockstar

    Máma

    wow Clair je tehotna!!!Kouknete na titulni stranku popcornu..jo a tam ji to mrte moc slusi... *3* *3*
    • Re: Máma

      jo a už nebude hrát v H2O bez ní to už nebude ono myslím že seriál bude ted moc chaotický Claire prý nechce být celý život jen mořská panna ale je ješte mladá a měla by hodne takových nabídek na nejaký horor
  • ALE

    ale jedinej problém na životopisu je že Claire hraje Emmu Santoriovou *16* *8*
  • ivan131

    231

    přálbich si aby claire holt promluvila do diskuze
    *4* *4*
    • maryska

      Re: 231

      ahojky jak se mas sem po operaci *14*
  • ALE 2

    teda hrtaje Emmu ale přijmení nwm *3*
    • Re: ALE 2

      hraje Emmu Gilbert *1*
  • claire

    nooo keby daco mam adresy h2o ta im mozte pisat . moj blog je www.h2o-rikkyyy.blog.cz a www.h2o-emmaaa.blog.cz heh tak sa kuknite a keby daco emma je NAJ! vie to proste najlepsie zahrat a cariba ani nie. je taka nesympaticka a asi aj najskaredsia. ta sa ale neurazte alen mne sa to tak zdy. 2 naj je cleo!
  • chmelova-emma

    Chmelova-Emma

    Ahoj já jsem Chmelova-Emma *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • maryska

      Re: Chmelova-Emma

      ahojky kdo jsi ty ja sem Phoebe Tonkin
  • hanisek89

    Emma

    ahoj emo *1* *1* *1* *1* *1*
    • maryska

      Ahoj jmenuji se Emma

      ahoj tak tady mě máte jak se máte??? *4*
    • maryska

      Re: Emma

      ahoj hadej jak se jmenuji *1* *1* *1* *1* *1*
      • Re: Re: Emma

        jmanues se maruska *3* *14* *9* *13* *13* hi hi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit