Přejít na výpis diskuzí

Ben Barnes

OSOBNOST 3.10.2007 
390 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • poppysonnet

    Ben Barnes

    Ben je skvělý herec, o tom nás přesvědčil v Dorian Gray, kde braburně zvládl zahrát ňoumu, co neumí napočítat do 5 a následně se změní v tyrana. Ale tento snímek se mi moc nelíbil, ale herecké výkony Bena a Colina Firtha byly nadprůměrné! Ale v lekci neslušného chování byl k sežrání!
  • Re: Vampirská Akademie

    Jojo Ben se na tu roli opravdu hodí ♥ *14*
  • Wraau

    o něm se mi dneska zdálo..pak jsme se líbali...wraau..:D myslím že by byl na Dimitrije Belikova perfektní... *14*
  • prevor

    Re: Re: Líbí

    Ja si mislim že stimi vosy vypada mužneji ale je to jenom muj nazor.
  • grema

    Re: Líbí

    Hele trochu vousy je strniště ale on měl vousů ako bezdomovec mě se teda víc líbil v druhým díle ale kusanec to je :D
  • pustajka

    VA

    Souhlasim, že se moc hodí na Dimitrije, moc bych ho tam chtěla!!! *4*
  • Re: Vampirská Akademie

    On se na tu roli do vampýrské akademie úplně moc hodí.Je strašně sexy.Přesně tak jsem si ho přestavovala když jsem četla první díl knížky.♥ *14* *14*
  • simik3496

    Re: B+A

    hodili a moc!!Ben je plostě okonalej,mazeckej,luxusní herec kterýho nesmí nikdo nahradit!!!nikde a NIKDY!!!on strašně dobře hraje a ten jeho krásnej úsměv..áááá!!!!!on je.....počkej si...BOŽÍ!!!!jk by řekl Barney Stinson ......:D
    nejvíc mu to sluší v letopisech Narnie :DD v prince Kaspianovi a v Plavbě Jitřního poutníka :DDjá ho ŽERŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • VA

    bych řekla že je vcelku dost jistý že ve vampírský akademii bude hrát - je skoro ve všech trailerech, takže se na to budu dost těšit!!!!!!! ale jinak - je to kosáák :D :D :D
  • Líbí

    Ben Barnes se mi hrozně líbí :D Aspoň vzhledově. Jened čas jsem do něj byla krátce platonicky zamilovaná, pořád jsem líbala jeho plakát :D :D To bylo, když dávali druhej díl Narnie. Na Jitřním poutníkovi jsem byla předevčírem a i tam mu to děsně seklo, i když měl trochu fousy.
    Jo a teď, jak jsem si přečetla jeho životopis, jsem zjistila, že máme i něco společnýho - já taky miluju Beatles a Queen!! :D Dokonce si Beatles právě teď puštim, dostala jsem k Vánocům sadu čtyř CDček =)
  • Re: Už ste viděli...???

    Normálně si ho stačí stáhnout s titulkama a máš to, ne? ;)
  • Re: Vampirská Akademie

    četla jsem knihu takže mohu říct....ano to máš úplnou pravdu skvěle se na to hodí :)
  • ahs3

    Re: Vampirská Akademie

    na tu roli se skvěle hodí,protože si i umím představit jak hraje hodnýho Dimitrije i Dimitrije jako Strigoje *3*
  • ahs3

    Re: Vampirská Akademie

    souhlasím *14*
  • Re: Re: Vampirská Akademie

    JO Taylor je super ale ben barnes je pro tu roli stvořený!!!!!! *14*
  • maki14

    Happy B-day =)

    Všechno nej a hodně filmových úspěchů....you are the best acter!! ♥♥♥ :D *3*
  • veronickaa

    Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k narozeninám,hodně štěstí,zdraví a hlavně lásky:)...Doufám,že přijedeš do Prahy na premiéru Letopisů Narnie 3:)) *14* *7* *3*
  • Re: Vampirská Akademie

    jj :D hodně by se na Dimitrije hodil, ale kdyby ho neoslovili, nebo by nabídku nepřijal, tak by se na Dimitrije hodil i Taylor Kitsch :D http://www.osobnosti.cz/taylor-kits ch.php *1* *1*
  • Re: Vampirská Akademie

    Anoo on se na ní hodíí <3 <3 *14* *14*
  • nelly_

    Vampirská Akademie

    Ahoj, nevím kdo z Vás čte Vampisrkou akademii ale tento herec se moc hodí na jedu roli Dimitrij Belikov !! :) doufám že dostane nabítku tuhle roli vztvarnit! :) a musí ji příjmout!! :) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší