Přejít na výpis diskuzí

Ben Barnes

OSOBNOST 3.10.2007 
390 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • re:

    I love you! *14*
  • Re: Re: Re: Ben

    presne najkrajsi na svete je ben a mam jeho podpis *14*
  • re:

    I love ben barnes *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* krasny herec *14* *14* *14* som s neho v nebi *4* *4* *4*
  • re:

    zevraj sa bude natacat 4.cast narnie (carodejnikov synovec)uz sa tesim na bena och joj ja to cakanie asi nevydrzim
    *14* *4* *14*
  • Locked In petice

    pokud chcete, aby film Locked In neskončil pouze v seznamu databází a dostal se alespoň na DVD, můžete jej podpořit touto peticí *3*

    http://www.thepetitionsite.com/ 1/in-search-for-the-release-of-lock ed-in-to-dvd/
  • re:

    ahojte newie nekdo neco o plagate bena v zivotnej velkosti??????????????????????? *14*
  • Re: Re: Re: Re: ???

    sorry to krava nebolo myslene vazne iba vies ja som taka povaha ze ked nanho niekto nieco zle povie tak som velmi agresivna ale inak sorry (fakt som sa vtedy nevedela ovladat ale ked som videla ten druhy prispevok tak som to hned zobrala vsetko naspet tak fakt sorry) *3* .
  • Re: Re: Re: ???

    Si fakt trapna a ak si myslis ze je teply tak to sa riadne mylis a si vedla jak ta jedla ty krava *5* *16* *13*
  • Re: Re: c

    uplne s tebou suhlasim
  • Re: hnusák roku

    vies co? drz hubu on je najlepsi herec a najkrajsi herec akeho som kedy videla a som strasne don ho takze ticho bud hej?ked taketo neco nekdo nanho povie tak mam chut vykrutit mu krk *16*
  • Re: Wraau

    souhlasím taky si nedovedu nikoho jinýho představit.Na Dimku se hodí a podle mě ho zahraje fakt suprově :)
  • adresa

    Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli někdo neví, jaká je Benova adresa. Na webu jsem našla jen adresu, kam se posílají dopisy od fanoušků. Chtěla bych ale vědět, kde Ben bydlí. Děkuju *4*
  • eliot

    Re: Re: VA

    trailery jsou sestříhaný filmy, žádná vampírská akademie film ani seriál zatím není a kdo ví kdy to bude. Prohlížím si americké strany a tam o ničem nepíší, maximálně, že ty trailery na youtube nejsou vampýrská akademie, ale nějaký vtipálek si sestříhal pár záběrů, aby to tak vapdalo. Musím však přiznat, že by se mi Ben do role Dimitrije HODNĚ líbil, ale američani jsi tam obsadí jiného herce, pookud se něco bude točit *5*
  • eliot

    Re: Wraau

    Taky si myslím, podle popisu se kněmu perfektně hodí! *3*
  • ?

    prosím! nevíte jestli a kde se dá stáhnou film Locked in ??????????????díky
  • Re: Re: Re: Originál název

    treader je poutník
  • ?

    pls nevíte jestli nemá Ben nějaké foto kde b byl do půl těla bez ??
  • smoulinka.izziczek

    Re: Wraau

    Mám stejný názor. Jako Dimitrije si neumím nikoho jiného představit. *14*
  • poppysonnet

    Re: čte se bárns!

    Jojo, prostě originál je originál. Ben má krásnej hlas.. To, co mu přiřadili do Lekce neslušného chování bylo dost hrozný a po 10 minutách jsem to vypídanala! :)
  • Re: VA

    je mi to dost trapné ale chci se zeptat vampýrská akademie bude jako seriál nebo film?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit