Přejít na výpis diskuzí

Ben Barnes

OSOBNOST 3.10.2007 
390 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • on musi hrat Dimitie Belikova je na to naprosto delanej uz aby o kurnik zfilmovali chci to uz videt ale jako knizka je bomba *16* zamilovala jsem si ho a to moc *14* *14* *14* *14*
  • floridka
    uz dlouho hledam jeho film Locked In a nikde neni jen na torrentech jsem neco objevila ale bohuzel je to placeny a ja nikomu cislo svy kreditky nedam.Nema nekdo nahodou tenhle film stazenej? *5*
  • Jestli můj překrásný Benn.Nebude hrát sexy Dimitrije,tak už nevim jestli se na V. akademii těším.I love Benn *14* *14* *14* *14* a nejsem jen tak obyčejná fanynka. *4* *3*
  • gumka1
    Hele jestli natočí vampýrskou akademii tak tam prostě chcu vidět bena barnese jako Dimitrije a jestli ne tak se na to dívat nebudu *5*
  • *14* *14* *14* I love Benn !! *14* *14* *14*
  • floridka
    ahojky juknete do slozky video dala jsem tam video s jeho byvalou chlapeckou skupinou Hyrise.Moc hezka pisnicka *14*
  • nej Dimka *14*
  • jiný Dimka nepřipadá v úvahu *14*
  • pro mě není lepšího Dimitrije Belikova *14* Miluju ho :) Hej...mě se o něm též zdálo :D
  • máte pravdu <3 on je dokonalost sama <3 *14*
  • Všechno nejlepší *14* *14* *1* *3* *3*
  • všechno nejlepší! m,3
  • .snoopy.
    Všechno nejlepší ♥
  • neila
    Happy birthday.
  • martinaluzna
    sice velmi predcasne ale Happy Birthday Ben(preto som to musela teraz napisat lebo dvaciateho nebudem môct mu popriat vsetko najlepsie) *14* *4* *3* *1*
  • Ben Barnes Blog

    Protože u nás chybí všeobecně informace o Benu Barnesovi, rozhodla jsem se založit Ben Barnes Blog. Není to Fanklub ani podobná stránka, pouze blog. Pokud chcete, najdete jej zde:

    http://benbarnes-cz.blogspo t.com/
  • Re: ♥

    uplne s tebou suhlasim
  • on je důkaz, že někdo může být dokonalý...
  • hmmmm.....

    nema nekdo nahodou mobilne cislo na bena? *7*
  • Re: A tuhle znáte?

    ahoj odkaz kde sa da stiahnut leadig me on je Leading me on na stiahnutie zadarma
    I love ben barnes *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit