Přejít na výpis diskuzí

Barbora Seidlová

OSOBNOST 31.12.2006 
126 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bára v Olympii Brno

    Ahojky Báro,v neděli 18.2. si měla autogramiadu k filmu Maharal-Tajemství talismanu,několikrát jsme se na sebe usmáli,asi nebudeš vědět,usmívala si se skoro pořád a moc hezky,tak jsem si řekl,že tě zkusím nějak kontaktovat,kdyby si tohle nahodou četla,tak mi napiš na mail,jestli budeš chtít,rád tě poznám. *4*
  • Pokec

    Ahojki Barborko sry barboro mi zni blbe..
    No abych moc nekecal... Jestli nemas nikoho normalniho na blizku na pokec tak se ozvi. jen tak brouzdam po netu tak sem se sem stavil ale asi sem uz nechodis.. Ale prece kdyby tak napis Ahojki Romča z Dublinu *3*
  • email

    Ahoj baru posles mi tvuj email prosim???
  • Ahoj,chtěl jsem říct,že Barbora je nejkrásnější Češka.
  • Pro Barču

    Zaplatím ti 550 Kč když se u mne stavíš a usereš si do mého ksichtu. Nebo za tři kila když předvedeš něco takového jako tahle holka http://www.youtube.com/watch?v=Z7dXQ85KcF8&search =Martika%20fart
  • ahoj báro si docela hezká holka,chtěl bych se stebou trochu blíž poznat.a nebo bych tě chtěl vydět v praze protože bych chtěl vědět jestli si tak hezká jako ve filmech např:Lotrando a Zubejda-to je hezká pohádka.prosím moc odepiš mi.děkuju budu čekat a prosím odepiš
  • co máš ráda za pití?pls odepiš díky *1*
  • email

    *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*ahojky báro já sem taky bára moc se mi líbila ve snoubordakách *4* *4* *4* *4* jsi fakt super hraju hokej a bylasem na olympiádě dětí a mládeže skončila sem 9 z 24 ze všech krajů v rychlobruslení *3* *3* *3* kdyby sem nespadla v 1kole tak sem mohla mít medaili *3* *3* *3*
  • ahojda Báro,jsi mi velice sympatická a moc rád bych dostal šanci tě lépe poznat.Budu moc rád za každou odpověď.Díky Martin
  • Cau Bari

    Ahoj Bari, jsem rada, ze jsem te po tak dlouhe dobe videla(o Vanocich v drogerii)! Vypadas skvele! Naposled jsme se bavili, kdyz si jela natacet "Lotrando a Zubejda"! Az zase prijedu domu, musim si zkouknot "Snowboardaky".Jsem rada, ze jsi me i po tak dlouhe dobe poznala! Preji ti mnoho dalsich nejen filmovych, ale i zivotnich uspechu!Mej se fajn!Lidka x
  • ahoj

    Ahoj i když asi Bára Saidlové nemá ponětí o těchto stránkách a taky má určitě dost obdivovatelu tak i tak by ji rád pozdravil a popřál vše nej nej!Mejte se hezky Báro a klidně písněte meila *3* schrek
  • Question for Bára

    Zdravím Tě Báro!Vždy,když Tě vidím v TV,tak mě to potěší,v hantýrce řečeno"ohřeju si oko".Chci se Tě zeptat,ve kterém divadle v Praze hraješ,ve které hře a kterou mi eventuálně doporučíš ke zhlídnutí.Jinak Ti přeji hodně vydařených rolí v divadle i ve filmu a spokojenost v osobním životě. P.S.Preferuji ruskou klasiku. *5*
  • pozdrav

    tady to zije :) Sami inteligentni fandove :) Cas od casu se sem mrknu tak sem si dneska rek ze sem i neco pisnu ... nechtel by ten kdo ma tydle stranky na starosti sem hodit trosku vic fotek slecny Bary ? :) Takova pekna holka ... to je skoda na fotkach setrit *1* Mno nic, se tu mejte flameri se zase nekdy ukazu :) BTW: email mi Bara asi neda co ? *3*
  • *3* *9* *5*
  • Najednou se nechceš hádat!
  • Máš pravda,už se nebudeme hádat,jo? *4*
  • Pro sl.Báru

    Přeji Vám hezký den sl.Báro,dlouho jsem sháněl na Vás nějaký kontakt,až se mi to doufám podařilo!Jmenuji se Roman,jsem ze Zlína a hraji v internacional kapele.Měl bych pro Vás obchodní nabídku,která by Vás mohla zajímat!Protože si Vás nesmírně vážím a ctím Vaše umění,tak jsem se rozhodl právě pro Vás!Vím,že máte spousty příznivců,kteří od Vás žádají e-mail,atd.ale snad budu mít to štěstí,a ozvete se mi.Přeji Vám hodně štěstí,zdraví,ůspěchu.Roman
  • Ahoj Báro.

    Jak se vede, a co právě chystáš? Bude zase nějaký seriál či film? Výjma "Místa v životě". O tom už tak trošku vím, a určitě už se na něj těším. Ahoj Tom:-)
  • hehe jestli si to ty Barborko tak te moc zdravim jestli je to nekdo jinej tak se tes az si zjistim tvoji IP adresu ! You will be burn in fire of rightness !
  • Pro ,,údajnou\" Braboru Seidlovou

    Myslím si,že nejseš Barbora Seidlová,jen sis dala takovou přezdívku(tady nikdo není tak blbej,všichni to poznají,že to není dooprvská Bára Seidlová!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit