Přejít na výpis diskuzí

Barbora Seidlová

OSOBNOST 31.12.2006 
126 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KOTĚ
  • Fotka

    Ahojky Báro. Chtěl bych tě poprosit, jestli by si byla tak hodná a nemohla mi prosím poslat podepsanou fotku. Jsem tvůj velký fanda, a moc to pro mě znamená. Díky moc. Si fakt SUPEEER KOČKA!!!
  • Hoj Báro . Hele už asi 7 let jezdím na prkně tak se chci zeptat jestli by sis se mnou nezajela za jezdit. Jelikož od Špindlu bydlim 60km tak to je kousek , ale není nad pořádný Alpy. tak pokud jsem chodíš na tyhle stránky tak napiš aspoň E-mail. dik.
  • Kočka

    Ahoj Báro jseš moc hezká holka a SNOWBOARĎÁKY si zahrála skvěle!Přeju ti všechno nej!!!
  • Bolero

    Tak nejen že je to moc hezká holka, ale to co předvedla v Boleru bylo příšerný...tedy myšleno v dobrým slova smyslu. Chtělo se mi brečet, zvracet...atd. Hodně špatně se mi potom usínalo. Doufám, že bude mít čím dál tím víc dobrých nabídek. Podle mého názoru, je to jedna z našich nejlepších mladých hereček, pokud ne úplně nejlepší.
  • SUPERSNOWBORDAČKA

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBÍ SE MI SNOWBORDÁCI A JAK TAM TY A LUCINKA VONDRÁČKOVÁ A MARTINA KLÍROVÁ A
    VOJTA KOTEK HRAJETE.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit