Přejít na výpis diskuzí

Barbora Seidlová

OSOBNOST 31.12.2006 
126 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • otázočka

    Pekný deň, Barborka. Dnes som si pozrela nejaké časti zo seriálu Místo nahoře a chcela som sa len opýtať, či aj tvoja mamina hrá. Videla som totiž jednu reklamu a jeden film (myslím, že v nemeckej koprodukcii) a strašne mi pripomínaš tú herečku. Hrala tam učiteľku baletu. Ale možno je to len neuveriteľná podoba. Pá. A prajem veľa úspechov. Si veľmi milá. Jana F. *3*
  • Blahopřání

    Ahojky Barunko,Ikdyž pozdě ale přece,ti přeji vše nejlepší ke tvým narozeninám.
    Moc ti přeju hodně úspěchů,a ať ti vše výjde tak jak si přeješ.
    Jsi moc fajn herečka a patříš mezi mé oblíbené,pac a pusu,mám tě rád. *3*
  • Pozdrav

    Pro fanoušky:
    - doporučuji přečtení rozhovoru s Bárou na Novinkách.cz (Bára Seidlová chce žít podle vlastních zákonů)

    Pro Báru:
    - již po pohádce L&Z jsem propadl po stránce smyslové, po přečtení zmiňovaného článku nastal propad i duševní :-) Jsi moc sympatická a chytrá holka, šťastlivec ten, který má možnost sdílet tvoji svobodu. Přeji mnoho budoucích úspěchů a nohy na zemi...nebo vlastně zcela naopak - přeji nekončící spojení s vesmírem a protějšek stojící nohama na zemi!

    "vrstevník" Pedro
  • Bára

    Bára je krásná v jejím úsměvu se zračí jistá laskavost smyslnost a je milá , nikdy jsem krásnější ženskou nepotkal *3* *1* *1*
  • martini

    ahoj barčo.
    piješ martini?pokud jo,tak jsem se strefil.
    dobrý kino art.
    měj se pěkně adam
  • v pohode?

    Ahoj Barbora! Vlastne ani neviem komu pisem, kazdy si potrebuje niekde ulavit ked je takmer nemozne pokecat si s originalom tak si ulavujem aj ja. Cau (internet) a nech sa ti dari aj nadalej!
  • Re: jen pro Báru

    *5* *5*
  • Baruška

    Barča,velice talentovaná,sympatická a moooc krásná holčina.Určitě nejkrásnější česká herečka.Radost se dívat na její role.Přeji jí ať má jak v soukromém tak i hereckém životě jen štěstí.Sakra proč já taky nejsem herec? *4*
  • GOOD HOLKA

    Ahojky Baruuunko posles mi prosim tvuj email nebo ICQ nebo jaky koliv kontakt prosiiiiim *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* prosiiiiiiiiiiiiiiiiiim moc prosiiiiiiiiiim.Predem dekuji *14*
  • posles mi svuj e-mail

    ahojky Barboro pošleš mi svůj E-mail?
  • Jsem tak trosku v oblacich

    Nejkrasnejsi oci na svete. Nejkrasnejsi a nejatraktyvnejsi ceska herecka soucasnosti. Dneska jsem o ni myslel cely den v praci. Jeste 4 dni tomu jsem ani neznal tve jmeno a nevedel o tobe. Ziju v Chicagu a divam se na Ceskou televizi pres internet. Cely weekend jsem prosedel doma a sledoval serialy Misto nahore a Misto v zivote. A jeste Kdyz chcipne pes. Jsi moje tajna laska. Jo a v tom filmu Misto v zivote mi bylo trochu lito Ondry Vetcheho. Vyborny herec. Klobouk dolu pro nej tez. Ajoj *4*
  • pozdrav fanouškům

    zdravím všechny fanoušky Báry a hlavně členy fanklubu ... víte někdo, kdy má Bára další představení se svým divadlem?
    jinak můžu doporučit velmi dobrou divadelní hru Dámský krejčí - Činoherní klub v Praze ... Báře to tam moc sluší *4*
  • naj herecka je seidlova napi.. lostdaikatan@azet.sk

    je pekna a dobra
  • barbora seidlová

    v akych filmoch hrala okrem snowbordakoch herecka barbora seidlová
    napis mi lostdaikatan@azet.sk
  • Dost dobrá herečka

    Myslím, že v tom co Barbora Seidlová dělá, je perfektní, a bude ještě lepší.
  • Re: krava a je strasne namyslena

    To jí tak strašně závidíš?, že ji tu tak "srabsky" urážíš?, když už něco takového říkáš, tak řekni, proč by měla být to, cos o ní napsal. Nejspíš jsi nějaký chudinka.
    A pokud se s tebou například někde nebavila, tak pochop, proč by měla. *13*
  • Zorka? nebo Dorka?

    Nazdárek,měl jsem to štěstí, že jsem viděl v divadle pohádku, kde hrála Bára Seidlová.
    Bylo to představení pro děti, náhodou jsem se tam vyskytl a dost dobře jsem se bavil.
    Jsem se chtěl zeptat, Báro, hrála jsi Zorku? anebo Dorku? Snad odpovíš dřív než za rok. Ahoj.
  • Re: Re:

    Hmm, koukám, že odepisuješ celkem brzo.
  • Re:

    kolu, piju jedině kolu s rumem
  • Pohlazení

    Krásná, moc krásná a smyslná holka. Její pohled a úsměv a rty, je to to nejkrásnější na světě. Je to sladká pomněnka s růžovými rtíky a dábělskými vlásky. Nějkrásnější oči na světě, které patří té nejsladčí tvářičce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit