Přejít na výpis diskuzí

André Rieu

OSOBNOST 20.9.2011 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nádhera, nic lepšího jsem neviděla, vždy mám radost, když poslechnu v jeho podání.Je to skvělý a nádherný člověk. Lada Vondra
  • Pane André Rieu,

    poslechla jsem si téměř všechny vaše koncerty dostupné na Internetu. Jsou kouzelné, je to neuvěřitelný zážitek. Dík. Eva
  • Nádherné,hned je líp na světě
  • Ste liek na dušu. Veľa zdravia a úspechu Vám prajem.
  • PANE Rieu, kouzelné, neuvěřitelné, na duši hladící, energií sršící - prostě úchvatné! Chtěla bych Vás vidět na živo! Kdyby se Vaše vystoupení dávalo v lékárnách, myslím, že by ten náš svět plný násilí, zla a všech špatností musel změnit podobu k dobru, klidu a lásky. Děkuji Vám za lék na duši a přeji Vám dlouhého zdraví a lásky. Milča
  • Super. Anna
  • 7.května navštívím koncert André Rieu, v Praze ,už se nemohu dočkat. Moc se těším.Zbožnuji jeho i jeho melodie, to se nevidí. Posluchačka

    Dana z Prahy
  • Můžete pomoci celému světu k obnově! A Vy to víte : - )) *12*
  • Vážený mistře,pane Rieu, vaše hudba je tak nádherná, že se k ní rád vracím a nikdy se mi neoposlouchá, prosím vás, kdy zavítáte do Prahy ? Byl by to pro mne i mou paí svátek. Přeji nadále hodně ˇuspěchů a pevného zdraví Fany
  • nedavno jsem objevila na you tube NAADHERA jsem nadsena,skoda, ze nevystupuje u nas .V Mexiku La Paloma je to uzasne a ty lidi jak zpivaji s orchestrem no nadhera.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit