Přejít na výpis diskuzí

André Rieu

OSOBNOST 20.9.2011 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mám internet asi 3 roky a tam jsem na you tube objevil andrého koncerty mohu říci že krásnější podání jsem ještě nezažil rádi jsme se dívali na novoroční koncerty z vídně ale od doby co jsem poznal pana andrého koukám jen na jeho podání ty jeho žertovné kousky příklad býk a paní v červených šatech a jiné a jiné hudba v jeho podání vnáší mír a pohodu do srdcí řekl bych že všech lidí na světě jsem stoprocentně přesvědčen že ten kdo odchází z jeho koncertu nemá chuť do něčeho kopnout nebo něco rozbít a proto by takové krásné muziky mělo být více
  • André Rieu je hudba sama, někdy se hrnou slzy do očí z dojetí a z nádherných zážitků,někdy by chtěl člověk tancovat s návštěvníky koncertu.
    Do Prahy se nedostanu, ale i videa mají velikou sílu. Díky bohu. Mistru A.Rieu přeji pevné zdraví.
  • Jsem velice nadšená z Vašeho krásného orchestru, nadaných hudebníků (žen i mužů). Velice se mi líbí Vaše skladby,humor,oblečení atd. Je to vše balzám pro srdce i duši.Děkuji Vám pane André a přeji hodně zdraví a vitality .Moc Vás obdivuji co jste dokázal. Jste dobrý člověk.Je mi 69 let a při Vaší hudbě se cítím o 10 let mladší. Díky.
  • Je to překrásný orchestr,včetně hudebně nadaných lidí,krásné oblečení a smysl pro legraci .Pan André je velice vtipný a usměvavý člověk. Jsem velice ráda,že jeho koncerty mohu sledovat . Píši z manželova počítače.Je mi 69 let . Líba.
    *16*
  • Vážený pán Rieu,
    poznám Vašu hudbu už niekoľko rokov z nemeckej televízie.
    Tento rok som úplne pepadla Vašej hudbe . Po večeroch maľujem na hodváb a nepoznám lepšiu kulisu ako Vaše koncerty. Vždy sa teším na každý nový, ktorý pribudne na webe. Tento rok som neskoro zistila, že máte koncert vo Viedni a lístky som už nezohnala.
    S nadšením som ale kúplia lístky na koncert v máji 2014 vo Viedni. Celý rok sa teším na ten zážitok. Na Vašich koncertoch je neuveriteľná atmosféra. Rozdavajte aj naďalej takúto pozitívnu energiu a svet bude krajší.
    Eva z Bratislavy
  • Nelly.N
    Musím říct, že je to opravdu obrovsky talentovaný a skvělý hudebník a dirigent. Miluju skladby, které jsou v jeho podání opravdu nádherné a je úžasné poslouchat jeho orchestr.

    Je to opravdu Umělec s velkým U, protože tolik lidí na koncertech a opravdu pravidelně mají jen ti nejlepší a on je jeden z nich. Naprosto mě fascinuje ten počet lidí, co tam sedí/stojí a poslouchá, jak on hraje.

    Už se moc těším, až bude v lednu r. 2014 koncert v Drážďanech, opravdu ráda na něj pojedu. Je mi líto, že někdy dřív nemá nějaký koncert, co by byl kilometrově dostupný.

    Ale je to opravdu mistr, který jde s dobou a jeho orchestr je něco úžasného, doufám, že bude ještě mnoho let tak skvělým hudebníkem a přeji mu jen a jen samé úspěchy.
  • Vaše videa jsou pro mě něco užasného,je to opravdu droga.Poslouchám je každý večer.V květnu jedu na koncert a moc se těším.Je mě 72 let a hrála jsem na klavír.Andre Rieu miluje mládež i senioři.To něco znamená.Děkujem Olga
  • Kdo neslyšel hrát Andreho jako by nežil,je to něco užasného.Díky André!
  • Úžasný a hluboký zážitek ze všech dostupných koncertů na internetu, umocněný obrovským sympaťákem, virtuosem.Blahopřeji. *14*
  • Už zítra nastane ten čas, kdy se v Praze uskuteční ten nejúžasnější koncert posledních let. Kdo neslyšel Andrého a jeho orchestr jako by nebyl.. stačil, jeden poslech a jeho hudba se mi vryla silně pod kůži. Bude to neopakovatelný a celoživotní zážitek, velice se těším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit