Přejít na výpis diskuzí

André Rieu

OSOBNOST 20.9.2011 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drahý André ,miluji vaši hudbu-melodie,velice si vás vážím,protože dáváte lidem lásku,štěstí a radost v podobě vaší hudby-je to nádhera vás poslouchat-srdce se hned raduje-děkuji za vaši hudbu velice zdravím s láskou a respektem j.k.
  • Vážený pán Rieu, Vy a Váš orchester ste absolútne famózní. Nielen že ste fantastickí hudobníci, ale posunuli ste väčšine ľudí svet klasickej hudby do úplne inej dimenzie, už to pre väčšinu nieje "vážna" hudba, ale nádherné melódie. Odkedy som úplnou náhodou videl Váš koncert, skonštatoval som, že ste pre mňa ako droga. Neviem bez Vás fungovať, proste fantázia, nádhera. Nech Vám to vydrží večne. ĎAKUJEM!
  • Nikdy jsem vážnou hudbu neposlouchala, bylo to pro mě fidlání, ale od té doby co jsem viděla váš koncert v TV a shlédla několik videí, změnila jsem názor a není den, kdy bych alespoň na chvilku si nepustila kousek z vašeho koncertu. Dík za pohlazení po duši.
  • Nádhera jinak nelze vypovědět.Loni na Silvestra jsem zhlédla z televize celý koncert a byl to pro mne nepopsatelný zýžitek. Vřelé díky .
  • Famozní-okouzlující-fantastický-Andre a spol.-BALZAM na duši zaposlouchali jsme se do Vašeho koncertu v Maastrichtu -prostě úžasné sledování o Silvestru - ještě , že je ta možnost přes web...
    hodně zdraví Vám přejeme a já si stále kladu otázku PROČ ??? jsem přestala hrát na housle???§
    Kde bych dneska mohla býti... pokračujte jen tak dále a doufáme , že se poštěstí a budete mít koncert v České republice, abychom vás mohli zhlédnout živě
    moc vás zdraví
    manželé Kročkovi
    Vyšní Lhoty
    ČR
  • Seznámila jsem se s uměním tohoto houslisty a dirigenta tak, že jsem jeho CD vyhrála v televizní soutěži v r. 1998. Skladby v jeho podání na mne udělaly velký dojem. Nadšená jsem byla na konci loňského roku, kdy ČT zařadila jeho koncert do vysílání. Pak jsem si našla další jeho vystoupení zde a od té doby není dne, kdy bych si alespoň chvíli nenašla na poslouchání jeho koncertů. Jen je škoda, že doposud agentury nenapadlo, aby uspořádaly vystoupení tohoto umělce a jeho orchestru zde u nás v republice. Věřím, že zájem by byl velký.
  • Plně souhlasím s ostatními uvedenými názory - šlo o nevšední umělecký zážitek. Velmi často sleduji koncerty orchestru Josefa Strause na netu a jeho vystoupení umocnilo jeho kvality.
    Na adresu pořadatelů a vědomí pana André Rieho podotýkám, že Česká republika je svrchovaným státem, žádnou součástí Ruska, jejím symbolem je Pražský hrad, nikoliv kremelská zedi a věže ruských chrámů. Rovněž hnohočetnost a různorodost českých písní daleko převyšuje co do množství a kvality jiné státy a národy, takže přednes jen dvou českých písní a vyšší počet písní ruských měl být impulsem pro obecenstvo, aby tuto skutečnost dalo najevo v sále.
    • Když už,tak Orchestr Johana Strause a ne jeho bráchy. Jinak ale vcelku máte pravdu.
  • Je to krásný a skvělý muž.
  • Škoda, že naše zprávy nepíší o takovém umělci a jeho krásné hudbě. Nikde jsem neviděla žádnou upoutávku, asi neměli místo, protože se museli zabývat Rychtářem a Bartošovou. Je to smutné.
  • Pane André,
    poslouchám denně Vaše koncerty na internetu. Je to balzám na duši se na Vás dívat, s jakou lehkostí, přirozeností a radostí hrajete. Hana ČR

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit