Přejít na výpis diskuzí

Alan Rickman

OSOBNOST 31.12.2006 
374 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju Severuse

    Taky tak milujete Alana? Já ho hrozně žeru jako Profesora Severuse Snapea protože když se zlobí je takový roztomilý a hrozně sexy sexy sexy fakt moc sexy já ho prostě žeru. Chápete to? Doufám že jo protože ho MILUJU MILUJU
  • Je to strasna vec, moj oblubeny herec, myslim ze nam bude vsetkym velmi chybat. :(((((((((( dufam, ze ked zomrel v kruhu rodiny a priatelov, tak tam kde je teraz sa ma dobre, zasluzi si to. skvely herec.
  • Alan

    Alan Rickman patří k nejvíc sexy hercům vůbec!A jako Snape je naprosto nepřekonatelný!Kam se hrabou všichni Pittové apod.!Je to typ muže,z něhož se mi podlamují kolena a takových je dost málo.Když ho Rowlingová popisovala jako mladého...(až na ty mastný vlasy,že..)tak já nevím,ale já bych po něm okamžitě vyjela.Vždycky jsem nesnášela trapné hezouny a frajírky,jejichž jediným přínosem je pravidelná tvář a sportovní nadání, a kterým se proto všechno odpustí... *10*
    • Re: Alan

      Souhlasím s tebou podlamujou se mi kolena,je to charizmatický a velmi nadaný muž,vypadá sexi a integentě.Moc bych ho chtěla vidět na jevišti divadla a v mé ........... *4* *5*
    • Re: Alan

      Hej uplně s Tebou souhlasím...vzala jsi mi slova z pusy...naprostá pravda!!!!!
  • Sněhový dort

    Tak sem na něm byla v tom kině =) a řeknu vám..byla by škoda nejít tam..osobně bych si to dlouho vyčítala...Alan tam působí fakt jak obyčejnej chlap(heslem= nobody"s perfect) *7* =))
  • MULUJU HO!!

    Alan je prostě strašně sexy *3* *14* *14* *14*
  • lucynaa
    No, je mi sice teprve patnáct, ale narozdíl od jiných holek v mém věku, které se prohlašují za fanynky dnešních ubohých 'hvězd' typu Seleny Gomez, mám velice ráda Alana Rickmana. Je mi fuk, že je starší skoro o padesát let, je to neuvěřitelně charismatický a talentovaný herec. Jeho hlas je uklidňující a vždy působí tak .. tajemně. Postavu profesora Snapea jsem milovala od začátku a bylo mi jedno, jestli je zlý nebo není. To, že se na konci ukázalo, jaký je hrdina mě v tom jen utvrdilo. Potom se mi taky líbil ve filmu Rozum a cit v roli sympatického plukovníka Brandona a po celý film jsem nechápala, jak mu Marianne dokáže odolat. On je určitě jedním z lidí, s kterými bych se jednou chtěla setkat.
    • thepetrinka
      Jojo, absolutně s tebou souhlasím :D
  • R.I.P škoda takových lidí
  • temprence
    Odešel pan herec. *9* Nikdo ho nenahradí a bude chybět.
    Alane, odpočívej v pokoji. *9*
  • MOJ SNAPE

    SISUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR R *14*
  • Alan

    Já si myslím že Alan je strašně moc hezký.Rozhodně je hezčí než Harry Potter.
    • Re: Alan

      To jo *1* On je hezčí než všichni kouzelníci i mudlové dohromady *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit