Přejít na výpis diskuzí

Alan Rickman

OSOBNOST 31.12.2006 
374 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • UF

    Konečně jsem zjistila, že existují i jiní blázni do Alana jako já. Jestili někdo máte nějaký hezký fotky buďte tak moc hodný a pošlete mi je na e-mail. Dík a zdravím všechni fanatiky do Alana.
  • jo, alan rickman je vazne drsnej- videla sem filmu s nim- amrtonostnou past, lasku nebeskou, pottry, dohola, rozum a cit, je fakt moc sympatickej- a na drsny chlapy ja ulitavam, no fakt komu se alan nikdy ani trochu nelibil, neni normalni. *16*
    • Re:

      asi ty nejsi normalni,protoze na stary,sedesatilety dedky faakt nejsme,i rupert grint(ron...kdybys nevedela)je hezci a to uz je co rict!!!!!!!!!!! *16* *16* *15* Jinak zdarec...lulu a koki *15* *15*
  • Alan Rickman

    JAk ujde jako chlap? Je úžasnej... sám o sobě.._
  • Je úžasnej

    Chtělo by to fotky
  • Alan

    Ahoj všichni, myslim že řikat že Alan je naprosto ÚŽASNEJ nemusim protože to ví každá z nás, nic se nevyrovná jeho užasnýmu hlasu. Jen jsem vám chtěla říct, že jestli ho milujete teď, tak se podivejte na www.youtube.com a tam si vyhledejte alan rickman - in demand. je to klip od skupiny Texas a Alan v něm hraje, a mužu vám říct, že si do konce života budete přát být tou zpěvačkou. Čert vem věk, on bude úžasnej do konce svýho života.
  • a co fotky k alankovi nebudou?
  • Zdravím

    Ahoj, všechny vás zdravim. Jako většina, jsem taky Alaln zaregistroval až v potterovkách a docela mě to štve, Teď se můžu přetrhnout, abych sehnala nějaký starší filmy. To harisma, který z běj vyzařuje opravdu neuvěřitelný. Brala bych ho jako dědečka:-)i kdyby byl chladnej a nesympatickej jako Snape, to se mi totiž líbí *14*
  • BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  • harry 6

    Ahojky, moc mne zklamal Snape kdyz zabil Brumbála, věřila jsem že je na dobré straně. Ted kdyz ho vidim je mi z nej zle protoze vim ze Brumbála nakonec zradi. Ale na druhou stranu kdyz vidím Alana jak hraje ve filmu Snapea tak se vždy usmívám a libuji si v tom. Je úžasnej... *14*
    • Re: harry 6

      Taky se mi tomu nechtělo věřit,že Snape zabije Brumbála *9* Už mám ale přečtenej ilegální překlad tak vím že je ve skutečnosti na Brumbálově straně *3* Akorát mě našvalo,že nakonec umře *8*
      • Re: Re: harry 6

        Už jsem si přečetla harryho7a jsem se dozvěděla že Snape umře tak sem celou noc nemohla usnout jak jsem byla smutná. *8*
  • Myslím, že na věku nezáleží.. vidíš ty dědky co jdou proti tobě na chodníku a je jim 58 a vypadaj na 105.. to se o Alanovi říct nedá vždyť jako Severusovi bych mu řekla tak 40 let.. a i v normálním životě méně.. čao..!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit