Přejít na výpis diskuzí

Alan Rickman

OSOBNOST 31.12.2006 
374 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Verča

    Ten klip jsem viděla a je...to ani nejde vyjádřit slovy, prostě mě to totálně dostalo a fakt mi z toho naskočila husí kůže, je to boží *14*
    • bobby

      Re: Verča

      jj:)
      *3*
    • Re: Verča

      Ahoj, někde jsem sehnala nějaké fotky z toho klipu, tak je sem zkusim dát a uvidíme jestli je schválí. *3*
  • Ahojky! Podle mě je Alan pořád úžasný a má dobrou postavu . A mimochodem máte pravdu, jeho filmy na ČT moc nedávají! Vždyť jen jak dlouho jim trvalo než dali Harryho Pottera! A byl skělý v Dohola i v Galaxi gwest, jeho filmy jsou skvělé jen mě mrzí, že jsem je všechny neviděla,(hlavně Rozum a cit)!
  • Severus

    Alan je jeko Snape absolutne skvely!!!!!! Je strasne sexy padouch! *14*
  • Hlasujte pro Alana

    tady můžete pro Alana hlasovat
    http://www.hellomagazine.com/vote /mostattractiveman/index.html?prese ntar=ver&reciente=false&reciente=tr ue&error=-2

    díky.
    můžete hlasovat každých 15 minut, zatím vede, ale nemusí to vydržet, když mu nepomůžete
    přesvědčte se ale, že se váš hlas správně zadal. že se přičetl.
    • Alan

      Alan je úplně úžasnej. Je strašně sexy! Mám ho ráda už strašně dlouho. V roli Snapea je naprosto neuvěřitekný. Prostě je nejlepší, to se nedé popřít. Miluju všechny filmy s ním. A ten jeho hlas.... hmmmmm..... tomu se fakt nedá odolat! Ani tomu nádhernému, pohledu. Vždycky mě odrovná... a já šílím blahem *14*
      závidím všem co ho znají, nebo ho mohli alespoň jednou spatřit na vlastní oči. Kéž bych já moha taky... Prostě Alan je naprosto nepřekonatelný, krásný a sexy *4*
  • přání

    Všecičko, všechno nej!!! Taky ho tak milujete jako já? On je tak úžasnej... *14* *14* *14* *14* *14*
  • No, tak me se nejvic libil v rozum a cit, nebo dohola!. Je úplně překrásnej, sexy!!!!a je mi uplně fuk, kolik mu je... kez by byl v ČR:( jo, a hned se du pucit temný přístav:))
  • Miluju ho

    fakt jo, je nejlepší!!!!!!!!!
  • maryka13

    Všecičko nej :)))

    Všecko nejlepší k narozkám Alánku!!!!! hodně štěstíčka zdravíčka a lásky!!!! *3* *4* *14*
  • Nádhernej

    Je mi 25 a já bych ho brala i když by mohl být mým otcem. Berou mě tak charismatičtí a nedostupní chlapy jako je on. Vypadá tak, jak má chlap vypadat. Elegantní, sexy a nepřístupný. Jedině takoví chlapy mě doopravdy rajcujou.Asi mu napíšu. Možná si připadá staře a se mnou by sakra omládl, že holky?
  • konečně...

    V kinech ČR 11.10.2007
    Snow Cake *3* *14* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit