Přejít na výpis diskuzí

Adele

OSOBNOST 24.7.2008 
287 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Adele je suprová! Má úžasnej hlas. Co se týče hubnutí, myslím že to není potřeba. Lepší být taková, než být jako špejlička, které lezou žebra všude :-)
  • Má strašně krásnej a něžně roztomiloučkej obličej a samozřejmě moc krásný hlas a její písničky poslouchám od rána do večera :-)
    Adele Laurie Blue ADkins je prostě nejlepší...Nevíte kdo je otec toho jejího synka?
  • a úplne súhlasím s alys. Someone like you aj Set fire to the rain sú jej naj pesničky, a set fire je také pekné, že ho mám ako zvonenie
  • adele si moc moc moc krasna,krasne moc zpivaš *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *1* *1* *1* *1* *4*
  • je boží *1*
  • myslim,ze Adele si velmi velmi zasluzila cenu Grammy,je jedna z mala tych umelcov,co si tuto cenu odniesli zasluzene...ma samozrejme vyborny hlas a je velmi sympaticka /na rozdiel od rozmaznanej, nesympatickej B.Spearsovej/.
    krasne prezitie tohto dna,hlavne vela vela zdravia... *4*
  • vsecko nej .mam ji rada opravdu krasne zpiva a jeji pisncky jsou super. *3* *14* *4*
  • Muslím si e je suprová zpěvaščka když mi není do nálady vždy si poslechnu její pisničku a je mi mnohem líp má nádherný hlas .Prostě je nej.. a nejlepší at si každý říka co chce pro me tan nej .. *4*
  • Je moc hezká, sluší jí to i bez make-up, narozdíl od takové Hanychové.
  • Adele je nejlepší zpěvačka, kterou znám. Opravdu ji fandím. Jsi skvělá Adele!!!! *2* *2* *2* *2* *2* *2* *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit