Přejít na výpis diskuzí

Adele

OSOBNOST 24.7.2008 
287 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nádherný hlas a mooc krásná ženska!skvělé písničky,husí kuže paráda! :-) *14*
  • leamike
    Má moc zajímavý hlas a nádherné oči :) Přeji ať se co nejrychleji uzdraví :)
  • Já furt nechápu ty lidi, kteří o ní říkaj, že je hnusná. Oni si asi představujou, že všechny zpěvačky musí být dokonalý vychrtliny. Adele má náhoodu krásnej hlas, vypadá nídherně, a třeba taková Rihanna se může jít zahrabat, protože je tuctová a má úplně tuctovej hlas.
  • Podle mě je Adele úžasná zpěvačka.Písničku Someone like you poslouchám pořád dokola a nikdy mě to neomrzí.
  • Ahoj,kdo má rád Adele tak se může přidat:) https://www.facebook.com/pages/Adele-CZ/357045534338223
    • Miluju ji :-)
  • Adele

    Myslím si že má toho v hlase fakt veľa a naozaj nesúhlasím s reakciu "kdyby ZHUBLA 20 kilo byla by dokonalá" , prepáč ale najlepšie speváčky čo poznám majú nádvahu! Pri tejto speváčke si nikto nevšíma váhu!
    • Re: Adele

      Přesně tak, u ní nejde vůbec o váhu ale o to jak DOKONALÝ má hlas. Navíc kdyby shodila už by to nebyla ta Adele kterou milujeme ;0)
  • Je to jedna z mála zpěvaček, která si vybudovala kariéru svým hlasem a ne vizáží. Což v dnešním světě není určitě jednoduché. vážně tohle oceňuji.
  • Ona je prostě úplně úžasná, miluju jí, ten hlas je prostě skvělěj, poslouchám jí každý den, chtěl bych aby byl kozert v Čechách, šel bych hned,,, je krásná a určitě není tlustá a hlavně nesmí zhubnout ztratila by ten krásnej sytej hlas a to je nejdůležitejší
  • Úžasné zpívá:) má nádherný hlas. Nevadí mi,že má při těle. Kdyby zhubla mohla by přijít o hlas. Je taky příkladem obéznějším ženám,že i ony něco mohou dokázat (teda takto to chápu já) :)
  • Adele je úžasná zpěvačka. Nechápu proč jí nějaké modní hvězdy nadávají do bečky. Měli by se nad sebou zamyslet. Kdo z nich dokáže zazpívat some like you nebo set fire to the rain?
    *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit