Přejít na výpis diskuzí

Adele

OSOBNOST 24.7.2008 
287 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Najlepšia od nej pesnička je podľa mňa s Bondovky Skyfall

  • hurvinkovamortis15

    😍♥♥♥♫♫§§╚

  • hurvinkovalulu3
    😇
  • nika1991
  • nika1991
  • nika1991
    *14* *14* Adele´´´´´´´´´´´´
  • Také simyslim
  • Adele nic moc
  • také ji mám moc rád :)
  • mě se ze začátku moc nelíbyla ale ted ji celkem poslouchám podle mě se o ní bude mluvit ještě za 20 let prý se jí taky říká nová královna popu *3*
  • alvinka
    *14* *14* *14* supr žena
  • alvinka
    *14* *14* *14* *14*
  • adele je velmi mila osoba aj spevacka nvsima si nazory inych a na svoj vek nevyzera stro skor vyspelo a jej pesnicky su precitene a velmi dobre ona je uplne ina ako daktore spevacky jej nejde iba o slavu ale o to aby ju ludia brali taka aka je a aby pochopili jej pesnicky este aj taka mila bola ze este zverejnila teraz pred nedavnom ze je chora a ZE MUSI ZRUSIT VYSTupenie a aj sa ukaala ako vyzera a niektori su este taky nenormalny ze pisu clanky ze pozrite ako adel vyzera bez make upu a to je dost hnusne a preco by mala byt lesbicka ked ma dceru aaj keby bola co vas to zaujima to jej sukromie
  • Napr. :)
    http://stealherstyle.net/adele/
    http://www.instyle.com/awards-events/red-carpet/grammys/shop-adele-style#1174611

    A nwm či sú to jej obľúbené obchody, podľa mňa v obchodoch veľmi nenakupuje(možno jedlo po väčšine), ale má podobné oblečenie ako je tu. :)
    Snáď trochu pomohlo. :-)
  • Nevíte jaké jsou Adele oblíbené obchody kde ráda nakupuje?
    Budu ráda za odpověď
  • Je to úžasná speváčka a určite jedna z najlepších, keď nie najlepšie z mojej strany. Ale každý má svoj názor. :) Nech sa jej darí. :) A ktomu aj keď bola viac pri sebe a aj teraz je veľmi pekná a vtipná. :)
  • Vieš, že má dieťa a aj druha, alebo už manžela??
  • nika1991
    kde ses to dočetla,,,,, že Adele Lesbička,,,,, toje jeji věc,snad *14* *14* *14* *14* *14*
  • Víte, že je Adele lesbička ? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit