Přejít na výpis diskuzí

Aaron Taylor-Johnson

OSOBNOST 31.3.2008 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky si říkám..
  • demisalvatore
    Ta ženská mu zničila kariéru:( byl tak mladý a slavný....ještě chvilku s tou rodinou mohl počkat :)
  • On je fakt božííí %) ten název nelhal... já ho chciii :)
  • No promin jen říkám svůj názor ;-) O tom ta diskuze je ne? Dobře tak se mají rádi a já jim to přeji.. A neříkám to proto, že bych žárlila.. ;-)
  • Včera jsem viděla film On je fakt boží a ten název nelhal! On je fakt BOŽÍ! :-D
    A co se týče tý ženský.. podle mě je na něj moc stará a nehodí se k sobě!
  • šmankote.... prostě si vzal 42letou ženu kterou nejspíš miluje a ona mu živt nijak neničí byla to jeho volba tak to řpestante řešit.. někdo tu prostě jen žárlí
  • Konečne prva celebrita ktorá sa narodila v ten istý deň ako ja *3* *14*
  • *14* ACHJOO :( chtěla bych hoo :******
  • Netušíte ako zohnať seriál Nearly Famous s titulkami?
  • jj v tom filmu je super ale v ostatních filmech už není tak hezký... :/
  • kkkk...nickosek
    Nejsou to kecy!..Je to pravda!
  • No jo..21letej kluk..42 letá ,žena' :D..A tři děti k tomu, mám dojem že budou mít další..Řekla bych že ve svých letech a se svým vzhledem by si měl užívat všech fanynek, ale tak jestli to tak chce, proč ne..;)
  • on je tak pěknej a je blíženec jako já *2* jenže jak je s tou ženskou a jak vypadá teď?na google jsou fotky má hnědý kudrnatý vlasy no šílený-taková škoda *9*
  • ..:P..Já ho prostě chcii!! *15* *14* ..Uááááááááááá *4* To je aspoň kus!! *3* ..Ale jako Že si vzal tak starou ženskou?..Nééé..tomu nechci věřit radši *3* *2* *4*
  • Re: ?

    To si děláte srandu, že jo?
  • Re: ?

    Jsou teprve zasnoubení v létě budou míti holčičku Sam má už dva fagany třináctiletý víš.... *1* *3* *9* *9* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *15* *3* *1* *4* *4* *3* *3* *3*
  • nikolka.xd

    ?

    A neni nahodou vdaní z Sam Taylor-Wood nebo už ma zase jinou ? A pry i maji dceru maji nevite o tom něco četla jsem si to na netu :) ale jestli chodi s stou 42 letou nebo kolik ji je to přesně nwm ale litujuho měl by si uživat mladí a je chodit s takovou starou a ještě do toho ditě !! :)
  • nikolka.xd

    Nwm ?

    A nechodi mno spiš nejsou zasnoubení nebo vdaní nahodou z Sam Taylor-Wood nebo už ma zase jinou ? A pry i maji dceru maji nevite o tom něco četla jsem si to na netu :) ale jestli chodi s stou 42 letou nebo kolik ji je to přesně nwm ale litujuho měl by si uživat mladí a je chodit s takovou starou a ještě do toho ditě !! :)
  • on je fakt bozi

    hele aaron chodi s 42letou zenskou on je tak buzasenj a ona tak stara jevine kte ale k georgii se hodi ale aby chodis s kravou no to teda nwm ale litujuho *9* *7* *9*
  • kráva jedna hnusná :D

    ahojky je vážně moc moc pěknej ae nece se mi věřit že by se vzal s 42 letou ženskou ae vadí mi víc to že ničí mladýmu a krásnýho klukovi život a to jí asi nikdy nedojde :P :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit