Přejít na výpis diskuzí

Aaron Taylor-Johnson

OSOBNOST 31.3.2008 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mayinqa

    Jeeej

    Lidi Aaron je úplně Božíí ... FaQt moc pěknej ... úpe moc je nádhernej ... Moc pěknej ne nádhernej :) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • denomenka

    Kráásnej

    Aa ten je úžasneejj *14* právě jsem zkoukla On je fakt boží , ato teda jeee! *14* *14* *14*
  • je božskej!!

    aaronek je proste uzasnej kundak*14* ,...proc jsou tk krasni kluci v cizich statech a ne tady u nas???tt je nespravedlivý!!!!!!
  • gabusinek

    WOW__AARONEK___WOW :))

    Aaronek upa klASnej a sladkej klučiina fakt mOc--°°laVuJu°°--A vE fILmu ____ON JE FAKT BOŽÍ_____BYL K sEžrANÍÍ ŠKODA ŽE TAK KLASNY KLUCI NEJSOU aNi v ČR *9* hEJ kDY bY ste NaŠli nAKEj now FILm kde HraJe A byL by podobnej Filmu °°on je fakt božíí°° *14* ___miluju aAroNka__ *14*
  • Re: ahoj :o)

    Pán zlodějů ?...strašně bych ten film chtěla vidět ale nikde ho nemůžu sehnat...nevíš kde bych ho mohla vidět ? kuju ... :)..jinak Aaron je krásnej klučina prostě bůh sexu xDDD
  • Miluji Aarona

    Ja ho mam moc rada a je úžasná *4* .Ja strašne divala film On je fakt boží.
  • daniela

    Ja moc libim se na film On je fakt boží.Strašne.To je super *4*
  • =)

    Byl užasný ve filmu: on je fakt boží=) Strašne se mi tam líbil a ne jenom on *4*
  • lucinkael

    ahoj :o)

    Aaron se mi strašně moc líbil ve filmu Pán zlodějů.Je k sežrání *14* *14* *4*
  • red-dwarf04

    Re: Miluju Aarona

    Ahojik všem:-* Aaronka prostee Milujuu_hele holky plosím_nemáte některá doma film Pán Zlodějů???_strašně ho sháním_prosím_dyžtak mi napištee_kujůů_paa
  • Miluju Aarona

    Já hrozně miluju Aaronkaaaaa....A vy? *14* *7*
  • :-)

    *14* Aaron je upa krásnej,žhé?:-* *14*
  • Re: Máte rádi Aarona??

    MILUJI HOO *15* *14* *14*
  • Máte rádi Aarona??

    Máte rádi Aarona Johnsona?? *7* Já ho naprosto zbožňuji a ráda bych se podívala na film Pán zlodějů, který si zanedlouho koupím *14* Je úžasný a já ho mám moc ráda *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit