Přejít na výpis diskuzí

Aaron Taylor-Johnson

OSOBNOST 31.3.2008 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je dokonalej,ale udělal chybu s tou jeho manželkou..mohla by to byt jeho máma ;)Ale je to jeho věc...! *4* *14* Myslím že má skvělou osobnost... *14* Chtěla bych se s ním setkat na živo.. *14* A mít jeho autogram..! *14* *14* Aarone máme tě radi..!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Kdyby to byla aspoň hezká ženská ale taková obluda.Chce vedle ní vypadat starší.kdybych měla možnost ho potkat na ulici tak mu dám facku a řeknu ať se probere!
  • demisalvatore
    Tak to netuším.. protože to nikdo ani nepřeložil ;) Já na to koukala na YouTube a docela jsem tomu rozuměla, takže mi to stačí :)
  • demisalvatore
    ta jeho "holka" má 45...tady http://cs.wikipedia.org/wiki/Sam_Taylor-Wood seznamte se s jeho ženou ;)
  • demisalvatore
    Musíme dát zbohem tomu krásnýmu klukovy t On je fakt boží a Nearly famous:/ Je to škoda...myslím, že udělal opravdouvou chybu, ale tak všichni si řídíme svuj život samy. Byl nadanej a mladej herec..ještě ktomu nehorásně krásnej. A proto by se měla změnit jeho profilovka, protože tohle už dávno není pravda...akorád tak šidíme najivní fanynky... a měly by vědět, že Aaron se stal tímle http://media.tumblr.com/tumblr_lx9eub8Aj71qbwpat.jpg . Přeju mu jen to nelepší ze života... ale pár let ještě počkat mohl ;)
  • 2008
  • Jak tady čtu ty komentáře tak se musím smát *15* ,je pěkný kluk ale potkat se s ním v realitě je nerealné *7* ,je to trochu škoda že se nechal ošídit o svoje mládí a místo toho aby si užíval nejlepší léta svýho života tak se stará o dvě dcery a ona má ještě dvě z předchozího manželství.To zabil no! *1*
  • ses blba je dokonalej Aaron :**
  • ses hezkej ale trosku samponek nemam te rada mozna kdybis se trosku zmenil lidi by te meli radsi premyslej o tom Aarone
  • v kolikatym roce byl na toceny film on je fakt bpzi chtela bych to vedet prosim dik
  • *8* ...woow..je uplně maximálně dokonalý *8* ... *14* ...závidím holce kterou miluje.. *13* .. *4* *14*
  • Vsechne nej aarone..!! :)) *14* *14* *3*
  • vše nej!!! *14* *14* mám tě moc ráda ;) my víme :DD
  • je nádhernej a roztomilej,líbil se mi v Nearly famous *14*fakt ho miluju *14* *14*
  • jááá ho doslova miluju ..........
  • Opravdu on se taky narodil stejne jako ja *14*
  • Ja taky *14* *14* *14* *14*
  • Ma pravdu ale mozna ji ma rad a mozna ne je to jejich vec *4*
  • Take se mi libi AAron videla sem ten fil on je fakt bozi do slova *14* *14* *14* *14*a doufam ze se s nim negdy setkam *14* *14* *14* *14*
  • Miluju AArona Johnsona *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit