Přejít na výpis diskuzí

Zkrocená hora

FILM 4.3.2007 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jakto?

    nemuzu uverit, ze k takovyhlemu filmu nema nikdo co rict? videla jsem ho poprvy teprve pred dvema tejdnama (od ty doby uz 3x), ale jsem z nej uuuplne unesena! na strankach heatha ledgera vsichni pisou jak je krasnej a jak ho milujou... ale me se zda, ze ten, kdo je mi blizkej neni ani tak ledger, jako spis ennis. jo. :)
    • Re: jakto?

      Jj taky to tak cítim...strašně se mi líbila ta poslední věta před koncem filmu...to rozbrečí každýho.Rodiče o tom filmu nemluvili moc valně...prej :je to o dvouch teplouších(což neni tak úplně pravda páč se jako teplouši vůbec nechovaj,vždyť manželka jacka to až do poslední chvíle nevěděla).Neposlouchala sem je a stejně sem si to pustila...taky už sem to viděla 3x a mam z toho hodně silnej zážitek.Oba kluci hráli úžasně.Z filmů co sem kdy viděla, a nebylo jich málo byl tenhle(neříkám nejlepší) ale dal mi největší zážitek a nezapomenu na něj...sem ráda že tady je pár lidí co maj stejnej názor :o)
      • Re: Re: jakto?

        Ahoj, film jsem také tento víkend shlédla, neodolala jsem, shlédla jsem ho hned několikrát. Pouze jednou z manželem (film se mu líbil, ale nepůsobí na něj tak, jako na mě), ale já potřebovala být i jen pouze sama s tímto filmem...dlouho do noci. Pokaždé mnou probíhalo obrovské vzrušení z té vlastně nenaplněné touhy obou, z té nezkrotné vášně, proti které se Eniss snažil bojovat, shlédla jsem ho i pouze s titulkama, abych porozuměla každmu slovu, abych, ač nerozumím anglicky ani slovo, slyšela intonaci v originálu, ale stejně ve mě zůstává několik neznámých-ráda bych se s někým podělila - já se mohu jen dohadovat, co znamenají...vlastně jsem zřetelně nepochopila právě závěr..co znamenalo poslední Enissovo slovo k památce na Jacka? Znamenalo to snad, že svou lásku k bližnímu už nikdy nebude odkládat (k vůli práci), že milovaný člověk (v tomto jeho vdávající se dcera) má přednost, protože se ta chvíle už nikdy nebude opakovat a pak už může být pozdě, jak to bylo s Jackem? ..Nebo co???
        Jinak tento film na mě zapůsobil snad ještě silněji, než Ptáci v Trní (podobná milosná zápletka, kdy jeden ve vztahu se snaží zapřít to, co je v něm přirozené)
  • BM

    http://www.youtube.com/watch?v=WOJA Xto3hj8
    Super remix *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit