Přejít na výpis diskuzí

Hunger Games

FILM 3.10.2011 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proc tu neni kdo hraje Katniss?nebo jsem to nenasla
    • Taky jsem se tomu divila, dokonce tu není ani Peeta. Jinak, Katniss hraje Janiffer Lawrence a Perth Josh Hutcherson.
      • Pardon. Spletla jsem se. Místo "Perth" tam má být Peetu.
    • Kheso17
      protože není založenej 'profil' (nebo jak to mám říct) Jennifer Lawrence tak proto a takhle přesně je to i u ostatních herců který ve filmu hrajou ale nejsou tu označený...
  • uz se tesim az to bude v cesku coz bude nejdriv v roce 2013 :(
    • Nebude to v roce 2013 to je blbost. Česká Republika už přestala dávno zaostávat většinou máme permiéry filmů pár dní kdy se odvyslají v USA. Soudě podle sledovanosti a výdělku. Pokud bude málo tak se to k nám do kin nedostane a vyjde to na dvd:P *7*
      • cordy
        dokonce pottera sme měli dřív nwež amíci(myslím první část sedmýho dílu)
  • Dan_Volf
    Takhle, tento film mi přišel vcelku přitažený za vlasy, ikdyž jsem si to nechtěl zprvu přiznat. Určitě je to film spíše určený pro mladé lidi, ale to záleží na vkusu daného člověka. Já jsem se na film koukal pozorně a snažil jsem se jaksi pochopit oč vlastně jde. Nemůžeme nadávat filmu za to, že je přitažený za vlasy, když vznikl na základě knížky. Já jsem se díval hlavně po Katniss a né moc po filmu. *1* Ale i přesto jsem se snažil ho dobře zaznamenat. Je určitě výborně zpracovaný po stránce střihu nebo kulis i s hereckými výkony jsem byl spokojen i když mi někdy přišel doslova trapný dabing, proto doporučuji film anglicky s titulkami.
    Každopádně chystám se v brzké době podívat na druhý díl The Hunger Games : Catching fire a ten je prý o poznání lepší. I když při koukání na trailer mi to přišlo jako mírně vylepšení jednička.
    Uvidíme...Shrnutí je takové, že tento film 100% něčím vyčnívá od ostatních filmů a to jak příběhem, tak zpracováním. Pokud jste tento nebo tyto filmy ještě neviděli, tak Vám doporučuji se na ně podívat už jen proto, abyste si sami udělali obrázek o tom, jestli tu blafuji nebo ne...Pro ty, kterým se film hodně, ale opravdu hodně líbil je tu parodie jménem : The Starving Games, kde hraje moje velice oblíbená herečka Maiara Walsh. *14* *15* *1* *2*
  • Líbilo se mi to, ale podruhé už bych to vidět nemusela.
  • nessa27
    Po shlédnutí filmu jsem si přečetla všechny 3 knihy. Rozhodně lepší než film, hlavně se mi líbí tolik líbaček a taky to jak je Katniss výbušná.
    Docela mě štve, že jsem si první nepřečetla knížku a až pak se podívala na film, protože během čtení jsem si postavy, představovala tak jak jsou herci ve filmu. A obsazení si myslím, že nevybrali zrovna dobře.
    Třeba Katniss má být vyhublá na kost. Jenn mám ráda, ale přiznejme si, že tak hubená jak se popisuje v knížce není. Peetu by rozhodně měl hrát někdo jiný než Josh, taky ho mám ráda jako herce snad ze všech filmů kde hrál, ale do Hunger games se prostě nehodí. Není zrovna vysoký a pokud si dobře pamatuju, tak se Katiss musela stavět na špičky, aby ho mohla líbat. Ale třeba takový Hurikán/Gale tak na toho se Liam hodí úplně perfektně ♥
    A kvůly obsazení se mi taky vůbec nelíbil konec třetího dílu, protože se mi Jenn strašně líbí s Liamem, takže jsem doufala v něco jinýho. Ale i přesto musím říct, že na 3. díl se těším nejvíc a ještě, když bude rozdělený na 2 části, tak tam toho z té knížky dají snad více.
  • První díl je super. Jak četla jem knížku tak viděla i film. Děj tam byl trošku jiný ale chápu, že nešlo Peetovi najednou uříznout nohu a tak ;))
  • To je naprosto boží film *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5*
  • marina13
    a hraje tam Alex Pettyfer nebo sem se prekoukla?
    • hraje tam Alexandr Ludwig , ale ty ména jsou skoro stejný *15* *1*
    • ne vážně tam nehraje
  • Je to super ! Ale četla jsem knížky a ve 3 díle umře Prim. Jinak ty filmy a knížky miluju
    • Jak to víš ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit