Přejít na výpis diskuzí

Hunger Games

FILM 3.10.2011 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sme si je pouštěli už několikrát ve škole :D :D asi z toho bude brzo dokument :D :D ale to nevadí, protože já tenhleten film miluju <3 *14* *14* *14* *14*
  • jo film je supr byla jsem na premijere a byla to bomba uz se tesim na 2. *14*
  • Celý knižný príbeh je perfektný. Prvá kniha bola podstatne ostrejšia a osobnejšia ako film. Veľa dôležitých vecí bolo vynechaných, asi preto aby bol film určený hlavne deckám 12-15...a to je škoda.
    Dvojka bude asi až koncom roka...všetci tvrdia že to bude najlepšia časť celého príbehu, podla mňa nie, i keď film sa určite podarí. Najlepšia je až 3. časť, neverím však že film bude tak dobrí ako kniha a obávam sa že veľa vecí vystrihnú...
  • tyto filmy HG 1 aj 2 su bozskeee *14* nwm sa dockat na trojku knizky precitane samozrejme byly lepsie. knizky mam radsej no ale kazdy film uz som videla min. 3krat *3* *1* *1*
    • Min. 3 krát???? Já snad tisíckrát
  • Hele,postřehli jste že by tam někde byla Taylor Swift?Já teda ne..
    • Taylor k filmu složila písničku. Nehrála tam.
    • Cooo? Co by tam ta dělala? Ta tam není *15*
    • Nie ale Lady Gaga som tam zahlliadla
  • Nemůžu se dočkat druhýho Dílu !!! ale až v listopadu :P ale to je jedno , prostě je to nejvíc božskej film - akce , láska , zabíjení a úžasný herci !!! prostě dokonalý !!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Dan_Volf
      Zabíjení !? No jo, bez toho by to nebylo ono....-_-
    • zabíjení :P .. jo tak to mě teda fakt fascinovalo :D
      • Myslela jsem tim , že je to napínavý a nejde tam jenom o tom , že někdo urazí hlavu třpytícímu se týpkovi, co se roztříští jako sklo !!!!!
  • selly-libu
    hele a o čem to je ?
  • Já jsem to taky četla. Když jsem dočetla 2. dělala jsem kvíz Hunger Games a tam byla otázka kdo zabil Prim. Nechtěla jsem tomu věřit, ale až jsem si přečetla 3. byla to pravda. Bylo mi do breku. Prim mám ráda.

    PS: Prim zabil Hurikán ( Gale )
    • Ve filmu se neví jestli to byl on
    • jako fakt ? Prim umře?
  • Film: moc nic. Na netu je plno filmú na podobný námět. "Zabij, nebo budeš zabit" a "zvítězit múže jenom jeden". Toť vsio...
    • Hele blbe , když si to pustíš zjistíš , že Katniss CHCE zabíjet a je jí to v celku jedno a neni tam nic na způsob : "zabij nebo budeš zabit " A v celku ani to druhý ne !!!
  • Hele neni tady napsanej Alexander Ludwig jako Cato !!!!!!!!!!!!
    • Se pořádně koukni - je tam !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit