Přejít na výpis diskuzí

Hunger Games

FILM 3.10.2011 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší film a tohle je důkaz :))
    http://www.bravoweb.cz/stars/peoples-choice-awards-ovladly-hunger-games-6047 *14* *3* *14*
  • Nejlepší film! Já tyhle typy filmů nikdy nemusela ale tenhle mě naprosto nadchnul. Trochu mi vadí že na osobnosech je uveden jako hry o život. V oroiginálu je tu The Hunger Games neboli Hladove hry a ne ten název na osobnostech. Ať už je to jakkoliv u mě to jsou hladové hry. Jinak se mi strašně moc líbí. A vvýběr hlavních hrdinů byl taky velmi dobrý. Velký palec nahoru *3* *14* *1*
  • Musím teda říct že dabing mě zklamal... a hodně ale i tak film na knihu nemá i když musím uznat že HG je jednen z mála filmů které si klidně znova pustím ale i tak. Pro mě byla kniha vždy lepší než film ale HG se jim povedl...
  • jeden z nejlepších filmů, jaké jsem kdy viděla *14*, asi si přečtu i knížku
    • Knížka je podle mě ještě lepší.
  • Já taky zbožnuju Hunger Games

    Moje nejoblíbenější část:
    -Proč to všechno děláš?
    -***
    -Tak ted už tě vůbec nepustím

    Moc se těším na další díly a taky si chci přečíst knížky.
  • ÁÁÁ
    HUNGER GAMES je nejlepší *4* *4* *4*
  • kamca12
    Nemám ráda sci-fi filmy, ale slyšela jsem na film Hunger Games samou chválu, a tak jsem ho chtěla zhlédnout. Musím říct, že film naprosto předčil má očekávání! Zpracování bylo skvělé a námět zajímavý. Děj mě naprosto strhl! Nyní již netrpělivě očekávám další pokračování filmové série.
  • tenhle ten film je prostě cool.když se na něj dokoukám mám chut si ho pustit znova.prostě jak někteří řekli jeden z nejlepších film kam se na to hrabe avatar a další takovíhle kraviny....
  • tenhle film ma byt c kinech v ČR 22.března 2012 :D
  • cetla jsem knizku a ta by la primo uzasna a film podle ukazek bude jeste lepsi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit