Přejít na výpis diskuzí

Dívčí parta

FILM 18.2.2009 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucasam

    2.díl

    dozvedela jsem se ze bude i druhy díl ,pak vam napisu kdy *14*
  • The Clique

    Mam blog zamereny hlavne na The Clique, Lisi Harrison a taky Alphas - Alphas je nová série knížek od Lisi Harrison, první díl výjde v Americe 25.8.2009 ... více na mém blog www.fabulousgirl.blog.cz *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • mrs.bajunecqa

    nevíte kde?

    ahojky nevíte kde stáhnout kvalitní film? Chci ho vidět ale ve videopůjčovně ho nemaj!
    • wendy92

      Re: nevíte kde?

      Na stránce isohunt.com (do vyhledávače zadáš Clique 2008 a pak si k tomu zvlášt stáhneš titulky). *4*
    • Re: nevíte kde?

      to nevim,ae napis mi na mail svuj mail a poslu ti ten film prej mail...ju?? *3*
  • lady..amie

    SpoluAdmin!

    Ahojky,kdo má rád Dívíčí Partu,a umí trošku s blogem.Koukněte se na clique-film.blog.cz a zapište se do spoluadmina *14* *14* .Budu moc ráda *14* ..Dííky *1*
  • I love!!!!

    *14* *14* Zbožňuju je!!!!
  • KDE?!

    Ahojky všeci!!!Miluju všechny knížky Dívčí party a strašně si přeju vidět ten film , ale nikde na netu ho nemůžu najít.Chtěla bych ale aby tam byl dobrej zvuk bo u všech co jsem zatím našla maj ten zvuk opožděně....PLS posílejte odkazy na můj mail lolipop-lizatko@seznam.cz....Díky předem moc!!! *3* *14* *14*
    • Re: KDE?!

      ae musis mi na mail poslat svuj mail...
    • Re: KDE?!

      já ti ten film zkusim poslat pres email..chces??
  • mamikalka

    nnj

    je to fakt dobrej film *4*
    • Re: nnj

      mios dovolenos el toaletos xD *14*
  • Božíí

    Já ten film viděla jen jedno,ale sem dotoho blázen užasnej jěště k tomu jsou tak oěkně oblečený dobřer rozmazlený a spousta dobrejch hlášek *14*
    • Re: Božíí

      no to jo prej Haló, mám jen jednu náušnici, vypadám jak Johnny Depp XD
  • !

    héy tak tohle je úplně nejlepší film, co jsem kdy viděla! :D upa božííí! doufám, že budou natáčet i další díly..
    • Re: !

      jn...uupe uuuzasnej film...tky doufam ze budou další...uz se moocinky mooc tesiim
  • wendy92

    Další díly??

    Nevíte jestli se bzdou natáčet další díly??? Těch knížek je aspon 6.. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit