Přejít na výpis diskuzí

Dívčí parta

FILM 18.2.2009 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si myslím že je to suprovnííííííí Film!A Mes je na tom nejlepšíí má dobré triky na to jak udělat s nějakého člověka blbce a to se mi líbí ...taky si na to s mojima kámoškama hrajem a je to sranda *3* ......a však to je dobře že nebudou mít kámošky přece mají jen sebe a nepotřebujou někoho jinýho ne? *1* *3* *3*
  • mamikalka

    nej

    je to zuuuuuper filmik *4*
  • =DD

    Máte pravdu, prvníjsem myslela, že to Vanessa Hudgens je xD Mýlím se, nebo vážně hrála v jednom díle J.O.N.A.S.?? Jinak je fakt super =D *14*
  • :)

    Ahojte:)Takovýto filmy jako je Dívčí Parta sou Boží:)Neznáte ještě nějaký takový?Už nemám na co koukat:)Aspoň 5 názvu děkuju:):-*
    • Re: :)

      ahojky :) znám i pubertačku.tam je taky parta holek. nebo pusinky taky dobrý :) *4*
      • Ano.. PPubertačka..je skwělěj film. ae Dívčí parta je lepšíí... *14*
  • songy

    Prosimvás nevíte jak se jmenují ty různé songy co v tom filmu jsou? pokud něgdo znáte nazev jakékoliv písničky co je v tom filmu tak napište na mail díky
  • Do bohatého domu, kde žije krásná Mass, přijíždí nesympatická Claire s tupým obličejem, aby ji začala nonstop otravovat, ztrapňovat, přebírat kamarádky i dosti nevábného hocha, a vůbec dělat ze života peklo. A žádným holčičím způsobem se nedá zahnat pryč. Ach! Opravdu jsem trpěla *10*
  • uzaa

    tenhle film je supa .........mam ho i na pc porad no to cumim xD treba je tohle dobry co rikali:LoSER,LOSER DOBLE LOSER NERIKEJ NIC CHAPU JASNO VE VSEM MAM PROSTE SEM SE TO NAUCILA A KDYZ ME NEKDO BUDE STTVAT NEBOJIM SE TO POUZIT :d *14*
    • Re: uzaa

      Já to umím taky *14* je to děsně cool a i v angličtině -Looser looser double looser... =D *14*
  • wendy92

    Knížky

    film jsem zatím neviděla ale knížky jsou úplně božský!!!!!!
  • wendy92

    Další díly??

    Nevíte jestli se bzdou natáčet další díly??? Těch knížek je aspon 6.. *4*
  • Ten Film.. Miluju.. Chtěla bych i další díly..! se stejnými herečkami.. ale asi mám smůlu protoze těm herečkám je 18.. tkže 12letý holky už asi hrýt nebudou..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit