Přejít na výpis diskuzí

Dívčí parta

FILM 18.2.2009 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy92

    Dvojka

    tak až bude ta dvojak tak ji udělejte tady na osobnostech, at jsme v obraze:)
  • mamikalka

    nej

    je to zuuuuuper filmik *4*
  • wendy92

    Alicia RiverA

    Super film akorát mě štve že je nejen tady ale i na DVD blbě napsaný Alicino jméno..nejmenuje se Rivers ale Rivera - protože je Španělka..je to napsaný v knížce..jenže když naši úžasní překladatelé dávají ke všem jménům OVÁ tak to nejde jaksi poznat.. *7* Kreténi
  • wendy92

    Holky

    Já mám nejradši Bridgit Mendler neboli Kristen..i když to není žádná exotická kráska jak Samantha tak mi přijde nejkrásnější, má krásnej obličej a je mi i hrozně sympatická, tato herečka se jim opravdu povedla vybrat..:) Ale docela mě zklamala Sopie (Dylan) vůbec nemá nádhernou záplavu kudrnatých rudých vlasů jak v knížce a ani mi nepřijde jako žádná extra kráska..a to jak vypadají o to v tomto filmu jde hlavně.. *4* No a Elizabeth bez komentáře, to je prostě dokonalost sama *4*
    • mrs.bajunecqa

      Re: Holky

      mě se Dylan líbí
    • Re: Holky

      jj přesně taky mám ráda kristen ...mezi těmi všemi mi příjde nejvíc v pohodě...ale řekla bych že uplně nejlíp to zahrála Elizabeth a Bridgit *14*
      • Re: Re: Holky

        ale co se týče vzhledu tak s emi lbí samatnha
  • lucasam

    2 dil

    ahojky holkyy pisu si se Samanthou ktera hraje v divci parte Aliciu a pry v rijnu bude 2 dil ale zatim jen USa *3*
    • Re: 2 dil

      No jasně a já si píšu se všema herečkama a včera jsem s nima byla na latté a jsme nej kámošky.. a mimochodem mi říkaly že už dotočily 10 ale pššt nikomu to neříkejte.. *8* *8* *1* *8*
    • Re: 2 dil

      No jasně to ti tak věříme
    • Re: 2 dil

      a kde si sní píšeš ? *3*
      • lucasam

        Re: Re: 2 dil

        to se nerikaaa a ona by urco taky nechtela abych to tady vykecavala promiin *3*
        • wendy92

          Re: Re: Re: 2 dil

          Hm no nic proti ale myslím že pěkně kecáš..navíc pochybuju že by Samantě vadilo že nějaká česká holka kteou nikdy nevuidí a ona ji taky ne ví že si s ní píšeš..ale na tu dvojku se těím..jestli teda fakt bude *4*
          • lucasam

            Re: Re: Re: Re: 2 dil

            ta dvojka bude pac mi to sama ona napsala a ma to i na statusu ze uz dotocily dvojkuuu *1*
            • barusaa

              Re: Re: Re: Re: Re: 2 dil

              a kdy teda bude u nas??
            • wendy92

              Re: Re: Re: Re: Re: 2 dil

              Tak to by mě zajímalo jestli ten film bude u nás kinech..nevíte jestli byla v kinech i jednička? A jak se ta dvojka bude jenovat?? Normálně Dívčí parta 2? *4*
        • Re: Re: Re: 2 dil

          ne neva *14* mě to je jedno
  • LOVING

    Já mám nejradši Aliciu .... ale jinak všecky !! *14* *14* *14* Levovi nevezmou sebou tygry a medvědy ... BOJIM ..... čau rodiče mi otobě řekli všechno hm ti mý otobě nemluví *1* *1*ale moje neeeeej BOŽE CLAIRE vYLEKALAS MĚ,NESMÍŠ SE K LIDEM TAJK PLÍŽIT *14*
  • adrus_a

    Miluju ten film!

    Já ten film miluju...pouštím si ho na netu pořád dokola *1* strašně se mi líbí! Hlavně Massie, ta e úplně nejlepší Chtěla bych být jako ona v tom filmu. A tak strašně dobře se oblékají..no není divu, Módní policie no *14*
    • Re: Miluju ten film!

      Ahojky hele dala bys mi odkaz pls kde si to pouštíš...napiš mi ho pls na blog: www.jajisssek055.blog.cz ptž to nemůžu nikde najít...kuju moc *4*
    • tisdalina

      Re: Miluju ten film!

      přesně dje mi mejl pošlu ti dívřčí partu na mejl mám ju stáhnutou a sleduju pořád dokola obdivuju mass a taky bych chtěla být jak ona já vím je to ulet ale s kámoškama si zakládáme něco jako modní policii já jsem mass :D jinak miluju jejich hlášky : lůzr lůzr dabl lůzr nic neříkej chápu jasno ve všem mám :**
      (loser loser double loser mám to napsaný tak jak se to čte) :**
      The clique foreWeR
      • mrs.bajunecqa

        Re: Re: Miluju ten film!

        jooo určo ste jako Mess a ostatní =D všemi oblíbený holky rozmazlený bohatý a co chodí na soukromou školu pro holky =D a co se skvěle oblíkaj těma nejdražšíma značkama a furt nosí podpatky =D
        • Mi takový jsem.. akorát.. že nechodíme na Dívčí Soukromou Školu... a musíme se ve škole přezouvat..!
  • Jak o mě

    Jsme trochu jako Massie :) rozmazlená a bohatá :D
    • lucasam

      Re: Jak o mě

      :D presen jako jaaa *1* *1* *1* *1*
    • Re: Jak o mě

      pardon---jsem..já jsem :)
  • titulky

    nevite nekdo kde sezenu titulky?:-( nikde nejsou moc prosim jestli nekdko vite napiste...dekuji:-)))
  • Huráá

    Doufám že ta budou stejné herečky,ale nejspíš ee

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit