Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: BOMBA!

    Mohla bych se zeptat, kde jsi film stáhla a kdes stáhla titulky? Kdyžtak mi to prosím pošli na mail. :)
  • escarlate

    BOMBA!

    Jeden z nej filmů co jsem kdy viděla! Stáhla jsem to před 4mi dny a od té doby jsem to viděla snad 10x!! Titulky jsem sehnala až včera, ale to neva, stejně jsem rozuměla! :) Není to vůbec těžké pochopit o čem se baví :) A je to fakt cool!

    Ta scéna jak je Rosie na brigádě v "Království jogurtů", jak na sebe vyklopí návnady v "Bait shopu" nebo jak se učí krkat... Jo to je dobrý! :)

    A dobrý je třeba ještě jak se Ed ptá na bowlingu na velikost bot :D

    No scény bych mohla vypsat asi všechny! :) Fakt coooool!!! :)

    Rosalinda Marie Montoya Fiore - princesa de Costa Luna and Carter Mason - american teenage girl 4ever!!!

    Demi a Selena - super herecké výkony!

    *14* *14* *14*
  • demi-selena-miley-hannah

    x

    to sweet.ie:kde ses na to koukala (plís napis mi to do vzkazů)
  • Krásný film

    Zrovna jsem se dodívala, je to krásný film, všem doporučuju :-)
  • <3

    Já se těším jak malé dítě :), bude to skvělý film :)
  • Re: PPP

    to jo uz se hrozne tesim *14* *14*
  • vashley

    PPP

    Bude to úžasnej film! *3*
  • Re: Re: HELP

    Bože proč to řešíte,jestli se spolu bavěj a nebo jestli se nesnášej...vždyť vám to může bejt u prdele!!Jo a myslíte si,že internet atd.říkaj o celebritách pravdu? *15* *5*
  • kacule159

    Re: u nás

    já sem na dovče v itálii iděla dokonce dvd
  • monass

    Re: u nás

    ve francii uz to bylo je to celi na youtube ale francouzky sem to uz videla
  • monass

    Re: HELP

    ee demi ju moc nemusela ale tetka je snema skoro nejlepsi kami
  • pavlusqa

    Re: Re: Re: HELP

    Hële co ty o tom víš?? Víš vubez zhe Miley považuje Demi za svou bff??? Koukni na twitter.com!!!
  • Re: Re: HELP

    ahojky, ale to je pravda!no selena a demi s miley zas takovej problém nemaj, ale miley je úplně nenávidí, koukněte se na youtube, jak na ně parodujou, ale stejně mám rádši miley cyrus *3*
  • pavlusqa

    Re: HELP

    ne to není pravda:-) Obě 2 se velmi s Miley přátelí:) Nasvedčují tomu i vzkazy na twitteru:)
  • HELP

    heej lidičky..kdy to vydaj?? to bude zase jendou hiitovka:-*heji je pravda že se tyhle dvě nesnášej s miley??:-O
  • selenagomezweb

    u nás

    V USA to má byt v červnu:-) Takže u nás predpokladam nekdy na začatku roku 2010 a možná i to je brzo *1*
  • jajinkas

    Re: nwm.....co delat

    už to dotočili a netuším kdy to budou dávat u nás *3*
  • ilonka94

    nwm.....co delat

    Lidičky nevíte jestli to už dotočily......a kdy to budou dávat u nás v kine? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit