Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuza-nyje

    Dobrýýý

    Tohle je fáákt moc pěknej filmíík
  • nicky0012

    Re: ppp

    jo?a kde,já to tam nemužu nikde najít máš tam spoustu jinech věcí ae ten film neů!!
  • nicky0012

    Re: Re: ♥♥♥

    demi nesnášim ae selena je v pohodě ae tn filmik bude určitě suprovej!
  • missutka162

    ppp

    lidičky na mém blogu michalka-fashion-stars.blog.cz mužete se podívat na tento filmík česky *1*
  • avril-nely

    Re: Re: talentová soutěž na disneychanel

    nn na : disneychannel.cz - tam to je
  • vanes

    Re: talentová soutěž na disneychanel

    mohla bys to najít na disney.cz ale nwm jestli to tam mještě je *1*
  • talentová soutěž na disneychanel

    ahojky..nevíte kde bych mohla najít více o tý talentový soutěži na disney chanel ????????? já sem se koukala na tu stránku disney to co ukazovasli v tv.......... ale neni to tam na ty strance disneychanel.com ................................ kde bych to mohla sakra NAJÍT ??????
  • avril-nely

    Re: ♥♥♥

    ten seriál sem včera viděla.. bylo to super , je to daleko lepší než ten seriál JONAS ..... je božííí .. lowe demi and selena movie
  • ilonka94

    Re: ........

    oki dobre tk sem se zpletla...ale stejnak je mel dalovat nekdo jiny *3*
  • terrousek97

    Re: dobrej seriál

    Seriáll xD Promiň ae *1* *1*
  • terrousek97

    ♥♥♥

    Haluzovej filmíík Demi a Selena sou BOmbasTický xD *14*
  • mrs.bajunecqa

    Re: BOMBA!

    jóó skvělej film =D
  • Re: Re: ........

    Presne tak Lucka dabuje Demi Lovato!
  • Re: ........

    Selenu Lucka nedabuje!Lucka dabuje Demi.
  • ilonka94

    ........

    Selenu dabuje Lucka Vondrackova...je to hnus..... *9* mely ji dabovat jako v WoWP *3*
  • Re: Re: u nás

    ps: díky žes napsala že to dávaj i v neděli high-school-hilary *3* chci to totiž vidět eště jednou *1*
  • Re: HELP

    desnka sem na tpo kokala na jetix a myslím že dyby se selena a demi neměly rádi tak by spolu nenatáčely film a s miley se taky baví taky spolu sou v ňákým dílu seriálu hannah montana a navíc spolu s jonas brothers nazpívalůi písničku upe krásnou Send It On *14* takže se asi těžko nesnášej *13* *16*
  • Re: HELP

    jo a ty jessk každej se někdy hádá ale neznamená to že se nesnášej víš já se taky hádám s kámoškama a mám je ráda *5* a navíc dyž píšeš že sou ty videa starý tak co řešíš
  • Re: HELP

    ne není to pravda s miley sou dobrý kámošky nwm kde to psali ale nevěř všemu co čteš *3* *4*
  • addlevel

    Super film

    koukala jsem na disney channel ja to fakt boží filmík *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit