Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kate555

    princezny

    Film celkem dobrej...jako selen a demíí krásný šatičky a vláásky ale ten děj trošinku nudnej...ale jinak se mi to celkem líbilo *3*
  • smileynka

    Pěknej filmíík

    Týýo dneska jsem to viděla na DISNEY CHANNEL a mooc se mi to líbilo ;-) film doporučuju =)
  • dobrej seriál

    dobrej seriál *5* *5* *3* *1* *1* *1* *5* *5* *4* *4*
  • ilonka94

    JOP

    SUper dneska Na DISNEY CHANEL v 17:30.....pecka...nehorazna radost..besovej tenhle film...MILUJU:... *14* *14* *14* *14* *14*
  • macik77

    ahojky

    ten film jsem viděla jenom na netu a to v agličtině....takže se budu dívat myslim že v sobotu 17:30 a v neděli 08:00 ne disney channel..
  • terkamalinka

    Re: ....

    V kině nebude ale v sobotu bude dávat v 17:30 na Disney Channel
  • mikayla.gomez

    film

    promin ale ondokin ani nejde
  • devilishsmile

    Re: ....

    hey nemusis se na ten film dívat v kině bude na disney chanel (jetix)
  • Re: Re: Re: Re: Re: HELP

    Já ti to říkala??? Tak to už hoodně dávno mě Miley už nevadí:-P
  • jessk

    Re: Re: Re: Re: Re: HELP

    pardon, tři
  • jessk

    Re: Re: Re: Re: Re: HELP

    Hele lidi, nehádejte se. Já sem viděla jak se přes youtube hádaj. Jako nejdřív se podívějte na důkazy a pak něco řikejte. Oni si tam na youtube nadávaj ale ty videa sou už starý. Nevim jak se to stalo ale teď sou nejlepší kámšoky. Takže jo, bavěj se spolu. A nemusíte se se mnou hned začít hádat. Já to taky třeba nevim jistě a neřikám že všechno vim nejlíp a že vy ste úplně blbí a co vy o tom víte. Jen řikám to co vim a nechci aby ste se hádali. Myslim že nejlíp to vědí ony dvě tak toho nechte. Prosím.
  • jessk

    Re: Re: BOMBA!

    Můžete si ho stáhnout na www.ulozto.cz a titulky najdete na www.titulky.com
  • emmadaisy

    ....

    Straaašně se na ten film těším!!!Chtěla bych si ho stáhnout,ale to mi taťka rázně zatrhl...Nevíte někdo,kdy bude v kině??? *8*
  • Re: Re: BOMBA!

    u mě na blogu si to mužete stáhnout i s českymi titulkami www.selenagomezweb.blog.cz
  • Re: BOMBA!

    ahoj plsky kde si ten film stáhla?
  • gabriellavanessa

    Re: Re: Re: Re: Re: HELP

    protože jsi mi to psala *1*
  • pavlusqa

    Re: Re: Re: Re: Re: HELP

    bože jak ty můžeš vědet jestli mám Miley ráda bo ne *1*
  • high-school-hilary

    Re: u nás

    Nee u nás to budou dávat v sobotu 19.září v 17:30 a v neděli 20.září v 8:00! *3*
  • gabriellavanessa

    Re: Re: nwm.....co delat

    v kině to nebude, budou to dávat na jetix, teď už disney chanel
  • gabriellavanessa

    Re: Re: Re: Re: HELP

    hele pavlusqo, ty se na ni naštváváš jen pro to, že miley nemáš ráda. ale je pravda že se miley baví s oběma!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit