Přejít na výpis diskuzí

Click Five, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.3.2009 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kvasa

    tak tahle skupina je upe nej.miluju erica a sere me ze uz neni v teto skupine ale je bozi!!!
  • Waw ♥

    No tohle je boží skupina ... v tom filmu SPRÁVNĚ PRAŠTĚNÝ HOLKY byli božíí .. a Eic nej proste *14* Škoda že s nima ve skupině už není *9* ted tam je místo něho nákej jinej ...
  • aaa!!nejky skupinaa

    nejky skupina tohlee!!jejich pisničky si musím pouštět furt dokola!!!!upe zbožnujuu je!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Joey

    Mě se nejvíc z tý skupiny líbí Joey Zehr...On je prostě BOŽÍ!!!Jinak jako nevim proč Eric Dill odešel...to mě vážně štve,protože Eric byl vážně super a dokonce byl i hezčí a měl i hezčí hlas jak ten NOVEJ!!!ŠKODA!!!!ojjjjj!!!!!!!!!!! *14* *14* *16* *16*
    • Re: Joey

      Mě se tky nejviic libi Joe *4* *14*
  • prosíííííím

    prosíííííím všichni praví fanoušci The Click 5 zajděte na blog www.fanynky-the-click-five.blog.cz sice ho teprve rozjíždíme a ještě tam toho moc není ale brzo bude víc článků denně budeme přidávat když bude čas a budeme se snažit abyste tam našli vše co potřebujete! *3* PS: nej jsou Joey a Ben a byl hezů i Erik *14*
    • Re: prosíííííím

      HEJ,JESTLI JEŠTE NEKDY BUDEŠ PSAT JMENO ERIC DILL(COŽ TI NERADIM)TAK TAM NAPIŠ C PROTOŽE ON SE NEPIŠE ERIK *13* *13* *16* *16*
      • Re: Re: prosíííííím

        a co uděláš když napíšem erik??? xDDDD rozplačeš se??? fifleno jedna!!! :D rofl
  • I love Eric

    Já upe miluju Erica je to nejklásnější klučina z kapely !!!! *14* *14*
    • Re: I love Eric

      já zase Bena *14*
      • Re: Re: I love Eric

        Já zas Joeyho ♥♥ *14* ale jen je mi líto že asi nepřijedou nikdy do čr :( *9*
  • Čau lidi

    čau já sem se chtěla zeptet jestli někdo nevíte kde bych si mohla stáhnout jejich písničky kdyby někdo veděl tak mi pls napište sem předem díík!! *3* ale nedělejte se ze mě srandu *13* *9* *4*
    • Re: Čau lidi

      napiš mi sem tvoje icq a já ti je všechny pošlu :)
      • Re: Re: Čau lidi

        a mě teky prosíííím 497565324 děkuju ♥
      • Re: Re: Čau lidi

        Ahoj, hele, nemohla by si je poslat taky? :) Klidně ti napíšu icko 375096065 :)) Kuju
  • Nej písnička je Jenny
  • miluji vas ste bozi
  • The click five

    <100* HoOo žErŮů pLsTě JsOu bOžÍ lOwE:o)
    MiLuJu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit