Přejít na výpis diskuzí

Click Five, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.3.2009 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: I love Eric

    já zase Bena *14*
  • Re: Re: Re: Re: KAPELA JE MOJE

    kdo je kráva a kdo nadává krávě? *1*
  • Re: KAPELA JE MOJE

    Gaby Cadis je blbá je blbá a pitomá pitomější není, než tahle kráva selská LOL
  • Re: Re: Re: KAPELA JE MOJE

    na to zabití se děsně těším vy nány 2.
  • Re: Re: Čau lidi

    Ahoj, hele, nemohla by si je poslat taky? :) Klidně ti napíšu icko 375096065 :)) Kuju
  • Re: Čau lidi

    napiš mi sem tvoje icq a já ti je všechny pošlu :)
  • Čau lidi

    čau já sem se chtěla zeptet jestli někdo nevíte kde bych si mohla stáhnout jejich písničky kdyby někdo veděl tak mi pls napište sem předem díík!! *3* ale nedělejte se ze mě srandu *13* *9* *4*
  • Re: Re: Re: KAPELA JE MOJE

    nerozčiluj se tak :D je to špatný na tlak a když je tak miluješ tak by mě zajímalo jak dlouho je znáš :P
  • I love Eric

    Já upe miluju Erica je to nejklásnější klučina z kapely !!!! *14* *14*
  • Re: Re: KAPELA JE MOJE

    ty pico jedna ty jsi retardovana a vim o ericovi vic nez ty . hej tak se za vcasu uklidni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo ti nacpu hlavu do zachoda KRAVO pro tebe nejsem zadna pusa ty lezbo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *9* *9* *9* JO A RETARDOVANY CLOVEK BY TO MOHL RICT TAK POTOM KAZDY JE RETARDOVANY!!!!!!!!!!!§
  • Re: KAPELA JE MOJE

    víšco klidně si řekni že sou jenom tví *1* tohle může říct jen totálně retardovanej člověk a klydně se vsadim že o ericovi vůbec nic nevíš.a klidně si je do huby vezmu taky můžu říct že eric je můj a joey je mojí nej kámošky xD takže klídek puso
  • Re: Re: Re: KAPELA JE MOJE

    juj ty jsi krava jen ji to natri krave boze to je taaak ubohe a vy ste taky ubohe *16* *16* *16* *16*
  • Re: Re: KAPELA JE MOJE

    jo jsem ROZMAZLENEC s velkym R a ty se neposer!!!!!!!!!!!!!!!!! ty si rozmazlena jestli sis vsimla tak to tu napsalo vice lidi ne jenom ja tak si vem radsi prasky na uklidneni jaj boze ty si tak trapna a mou segru nech na pokoji ta ti nic neudelala a ja taky ne a budu si to dal rikat i kdybys me mela zabit !!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Re: Re: KAPELA JE MOJE

    jo jen jí to natři krávě *16* *13* *5*
  • Re: KAPELA JE MOJE

    Pro gabby cadis.Hele Eric je nejlepší a nepatří jenom tobě mají ho rádi i ostatní víš co seš?ROZMAZLENEC!rodina ti je nepořídí.A ať si tvá sestra nasere! *16* *16* *16* *16* *16*
  • Re: Re: KAPELA JE MOJE

    ale mužou ji patřit neni to nikde napsane že by to nemohla napsat a neni urcite jedina ze???????????? apresne mozna sou slavni ale jenom v americe ne tady v česku tak kušuj *16* *16* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Re: Re: KAPELA JE MOJE

    Ty kravo jedna,se neposer!!!!!!!!!!!!!! *16* a neřekla bych ze sou slavni kdyz se o nich nikde nepise mozna tak v americe ale ne v cesku!!!!!!!!!!!!!!! a ja je mit budu protože je chcu mit tak radsi drz hubu a neser se do me. *16* *16* *16*
  • Re: KAPELA JE MOJE

    no to urcize patri vsem a ne jen te tve sestricce a tobe a navic jsou slavni *13* *13* *1* *15* takze je nemuzes mit ani ty *16* *16*
  • Re: prosíííííím

    HEJ,JESTLI JEŠTE NEKDY BUDEŠ PSAT JMENO ERIC DILL(COŽ TI NERADIM)TAK TAM NAPIŠ C PROTOŽE ON SE NEPIŠE ERIK *13* *13* *16* *16*
  • KAPELA JE MOJE

    *10* *10* ZAPOMENTE NA NEKOHO Z TE SKUPINY ONI PATŘI JENOM MĚ A MOJÍ SEGŘE A JOEYHO A ERICA SI NEBERTE ANI DO HUBY *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit