Přejít na výpis diskuzí

Lordi

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lordi

    lordi jsou proste nej. jsou to ostry typci. *4*
    • Re: lordi

      jsou takoví přehnaně tvrdí a nemají žádnou melodii *9*
      • Re: Re: lordi

        Slyšel jsi od nich vůbec něco??? Jsou všechno možný jen ne extrémně tvrdí a na jejich písničkách je hlavní ta melodie *15*
  • pardubice

    Na pardubickém koncertě (16.3.) bude mít Awa narozeniny. Jistě všichni chápete, že je to příležitost se ukázat jako skvělí fanoušci. Proto všechny prosím, aby se zapojili do této akce. Před prvním přídavkem (to zamená, když Lordi odejdou z podia a my se je pak jako vyřveme zpátky a oni se vrátí), zazpíváme všichni písničku "Happy Birthday" pro Awu. Jsem si jistá, že ji to velice potěší.
    Apeluju na všechny, co si tohle přečtete a jdete na tento koncert, šiřte tuto informaci dál, ať se o tom dozví co nejvíce lidí. A všichni co máte web nebo blog, zkopírujte prosím tento text a vybídně též ostatní, aby to šířili dále. A dejte si tam tento baner na podpoření akce. Děkuji všem!!!
    • Re: pardubice

      Ahoj, možná to víš, možná ne, ale Awa má narozeniny 3.3. mrkni se na jejich oficiální web a tam to najdeš...http://lordi.fi/
      • Re: Re: pardubice

        Asi tě zklamu, ale na lordi.fi je to blbě. Zjišťovala sem si to *3*
  • Včera v Ostravě

    Včera v OStravě BEST! A máte chybu v profilu,mají new drummer! :D :) *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14*
    LORDI=BEST! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    Babez for breakfast and bitches for brunch!
    • Re: Včera v Ostravě

      JO bylo to best ! *14*
  • Ostrava

    Musím souhlasit. Výkon LORDÚ byl úchvatný. I na pár problémů, díky skvěle vytvořenému setlistu, to byl perfektní zážitek. Jediné co bych zkritizoval, bylo čekání. Z důvodu, že mě ty předkapely vůbec nesedly, bylo až moc dlouhé. Stačila bohatě jedna. Jinak opravdu nádhera. *1*
    Lordi are really the best!!! *10* *16* *10*
    • Re: Ostrava

      jojo,ty předkapely si nejspíš myslely,že je to jejich koncert... *1* ale vážně nejlepší výkon! příště určitě jedu zase!
  • Lordi

    nemuzu najit od nich pisnicku, ktera by se mi nelibyla, si delam seznam uplne tech nej pisnicek pro me, celkem 40, od lordu pres 20 :D(ostatni skupiny 1-5max) lordi jsou nej
    • Re: Lordi

      nelibila*(preklep s y)
      • Re: Re: Lordi

        Detailisto. Osobně mám za to, že se čím dál tím víc zlepšují. Dřív jsem lehce vybral ty nejlepší. Až album Deadache se mi líbilo celé. A Babez For Breakfast. Nemá chybu. Pokud však mohu doporučit výběrové album, tak setlist Ostrava 2010. Ten se poved. *5*
  • sou good

    jj..já na metal mots nejsem ale lordi sou supr...would you love a monsterman..to je ůžo písnička...není to sice moe nej skupina ale mám je ráda.. *14* *3* *4*
  • lordi

    lordi jsou prostě nej *16*
  • I LOVE LORDI

    ahojky newíte jestli budou mít někdy koncert v liberci?? *3* byla bych mocinky ráááda :-) *1* *14*
    • Re: I LOVE LORDI

      ahoj, o liberci nikde ani slovo. jen pardubky, plzeň a ostrava. taky bych brala liberec *1*
  • I ♥ LORDI

    Lordi are good group !!!
    I ♥ lordi !!!!!!!!!!!!!!!!!
    LORDI *14* *14* *14*
    • Re: I ♥ LORDI

      Yeah!!! They are amazing and handsom <3 *14* a vy hosi co tvrdite že jsou hnusny tak asi pouze zavidite a vite co je mi vas lito *5*
  • MOR

    Tak koncert na MORu byl opravdu brutální. Nádhera *16*
    • Re: MOR

      Ne asi myslim že to byla dobrá tečka za festivalem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit