Přejít na výpis diskuzí

Lordi

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prostě Lordi

    Ty vole co to je ludi...... no jsou fakt husty... proste nejlepsi jsou lordi.. to ted poslucham furt.. neznam blaznivejsi skupinu.. a na jejich vieoklipy nikdo nema... sou upa bozi!!!! *16* *16* blood red snadman... *16* *16* *14*
    • Re: Prostě Lordi

      Já nic jiného ani neposlouchám. Blood red sandman je best song, ale dobrý je i Would you love a monsterman. *5* *5* *16*
      • Re: Re: Prostě Lordi

        Přesně Lordko
  • Borci

    Jsou nejlepší na světě. KAm se na ně hrabou jiny skupiny. A ty jejicjh kostymy *16* ....
  • Lrodi_neeej

    Heej jako naživo sou fakt super!!!Úplně bomba,to sem nečekala..Sázeli tam všechny svý hitovky a fakt mě dostaly:-)
    • Re: Lrodi_neeej

      nazivo?? hlavne nerikej ze tu nekde v cr meli koncert a ja o tom nevedel *16* *10*
      • Re: Re: Lrodi_neeej

        No koncert se to snad ani nazvat nedá:-)..Ale jenom kvůli nim sem jela na Benátskou,,to víš že tam byli ne?
        • Re: Re: Re: Lrodi_neeej

          ne neněděl ..... a kdy to bylo? a bude se to někdy opakovat ??
  • hmmmmmm

    Hukot lebek!!!!! *5* *5*
  • LORDI!!!!

    Lordi jso nej neej na svete a nejakej hip hop je proti nim uplny nic *5* *5* *5* *5* *16* *8* *10* *1*
  • jsou super

    Já miluju metal a hardrock.A myslím si že lordi jsou jedna z nejlepších skupin.
  • lordi

    Pro fanoušky jsem našla hru Lordi.Podívejte se na www.gunrecords.de/lordi/game
    Lordi jsou nej *1*
    • Re: lordi

      ta hra je fakt bomba *3* *8*
  • album

    caf, chtel sem se zeptat jestli by bylo mozny upravit alba...kdyby ste se zajmali o novinky u Lordu tak byste vedeli ze ted v unoru budou vydavat Zombilation...bude to v podstate Best of Lordi najdete tam 19 songu jako Hard Rock Hallelujah, WYLAM nebo Monster Monster
  • Otus

    tak k Lordum pribil novy bubenik (otus) co na nej rikate podle me kitu nenahradi ale muzu se mylit :) taky by to tu chtelo aktualizovat protoze je tu furt kita jako bubenik
  • LORDI!!

    Lordi jsou nejlepší skupina...!!!!! *5* *1* *1* *16* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit