Přejít na výpis diskuzí

Lordi

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fanklub lordu

    čuss
    Pro ty kdo poslouchaji skupinu lordi mam pro vas fanklub nic za registraci nechci jen se mi ozvete na mail popr. na blog oman.blog.cz
  • supper

    Jsou supper *14* jejich nové CD je bezva *15*
  • Lordi are best

    Lordi sú jednoznačne najlepší. Na každom ich albume sú songy, ktoré stoja za to si ich vypočuť. Obzvlášť posledný album "The Arocalypse"
  • as

    LORDI!NEJ SKUPINA NA SVĚTĚ!!! *5* !!!!!!!!!
  • ššš

    Lordi jsou prostě upa nej skupina,a kdo říká že jsou DEBILOVÉ,tak je debil sám *16* a nerozumí hudbě *13* takže pokud je někdo neposlouchá ať aspo nenadává *16*
    • Blog

      víte že zejtra víde nový album deadache a na mojich stránkách jsou již nějaký k poslechu a ke stažení

      http://lordi-az.blog.c z

      *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: ššš

      mno jasne...lordi jsou super...*I LOVE* lordi jsou bozi...... *3*
    • Re: ššš

      hehe nerozumí hudbě?to mně rozmlátilo,ale jinak Lordi jsou dobří,maj hodně chytlavý refrémy v písničkách a v tom je jejich síla a hudba je taky výborná
  • Lordaka

    *16* nejlepsi skupina na svete!!! *16* *16* *16*
  • Lordi

    *16* *16* *16* *5* !!!HARDROCK HALLELUJAH!!! *5* *16* *16* *16*
  • :)

    Těším se na ně v březnu :) Kdo jdete? Já jdu do Pardubic :) Na Benátský byli neejlepšíííí *14* *3*
    • Re: :)

      jo, já taky jedu *3* ale do Plzně *1* Nemůžu se dočkat až je konečně uvidím a hlavně uslyším naživo!
    • Re: :)

      Já do Pardubic a Plzně. Od Amena už trsátko mám, teď je řada na Kitovu paličku :D
    • Re: :)

      Ja taky do Ostrvy *5*
    • Re: :)

      v březnu v Ostravě *5*
    • Re: :)

      já do Plzně....
  • Lordi

    *16* Na lordi je super, ze se neberou vazne... *5*
  • Lordi

    Podle mě jsou LORDI jedineční a nepřekonatelní. Neznám lepší skupinu. A ty texty, hudba, klipy,... Prostě nejlepší! *14* *5*
    • Re: Lordi

      Moje řeč *3* Sou naprosto bestowý *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit