Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fotky

    Fotky z koncertu z Místku - narazil jsem na tyto stránky pozdě, ale snad vzpomínka někoho potěší
    Fotky jsou na: http://www.tompol.cz/A09galery/2009 -07-26EvaVasek/index.html
  • Re: muzika

    ale ty jsi debil vykouřena hlavo.jestli chceš fakt nějakej vodvaz poslouchej punk kokote todle poslouchaj jen socky a důchodci*16* *1* *9*
  • AUTOGRAM

    Dobrý den. Měli byste zájem, abych Vám zde napsala adresu pro jejich autogram?? Minulý týden mi už přišel poštou, měla jsem takovou radost. Pokud máte zájem, adresu Vám zde napíšu. Nashledanou. PhDr Karolína Červená.
  • Re: Heavy forever!

    metal aj třeba taky ale hip hop teže foreveeer pro mě atd
  • Re: Eva a Vašek

    dobře ty *1* *1* *1*
  • Re: malá prosba

    sklapni pičko *16*
  • Re: Eva a Šašek

    kolik vlasů máš ty a od takovýho primitiva ani ta urážka bolet nemuže .když se ti nelíbí tak na ně nečum
  • Re: Bléé

    jj,taky si myslim a souhlasim...jsou sileny... *5* *5*
  • Re: HROŠI

    neman je rada,jsou divni a nesimpaticti... *5* *15* *8*
  • Bléé

    Jsou populární jenom mezi důchotci
    *1* *1*
  • HROŠI

    POMOOOC TEN JEJICH ZPĚV TO JE ALE PĚKNÝ HUMUUUUUUSSSS!!!!! *10* TO JE JAKO KDYŽ KOČKA CHČIJE NA PLECH!!!!!! *1* *15* *1* *15* *1* *9*
  • HROŠI

    FUUUUUJ TO JE BLVAAAAAAT!!!!!!!!!!!! *1* *1* *15*
  • fůůj !!

    sou to blbci!! *16* souhlasím s váma lidi. Oni existujou jenom kvůli důchodcům protože neuměj stahovat a přepalovat cd *1* *1* *1* *1*

    PS: KDYBY STE MI CHTĚLI NAPSAT TAK PIŠTE *1* . RÁDA SI VÁS PŘIDÁM DO PŘÁTEL ( PIŠTE DO VZKAZŮ PROSÍÍM *4* .)
  • Re: A kdo vás nutí je poslouchat ?

    Souhlasím s Vámi a ostatní at' poslouchají co chtějí.Mám 42 poslouchá je moje máti,ale rádio ji nevypínám.Vždyt' je to její volba,to ji mám za to utratit?
  • Re: Re: Re: Ne, ne, ne!!!!!!

    To nemyslíte vážně.To co tady píše jeden dobrodruh o metalu.Nevím jak ty,ale když jdu na ples,tak si zatancuji na lidovky i modernu.Jdu tam za zábavou.Taková Lucka Vondráčková má taky převzatý melodie a poslouchám ji a takových je víc
  • hudební Fast Food

    Mohu veškerou dobrou hudbu, jak modernu, folk, tak i vážnou hudbu, včetně lidové kudby veškerého ražení, ale Eva a Vašek mi připadají jako hudební Eintopf, nebo Fast Food, je to jako ty fialovo žluté konzervy "vyrobeno v EU" v obchodních řetězcích.
  • FFFFFFFFUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJ

    ¨takový kreténi jak vubec muzou existovat 2 PAC 4EVER AND WEST SIDE TO
  • debilní skupina(pokud to teda skupina je!!!)

    taka humus a debilní kapela nechápu jak můžu existovat!!!stejně aji žárlí na maličkou kapelu z bohumína INNOCENS tak to jsou fakt ......!!! *16* *1*
  • Hroši

    Eva a Vašek=Humuuuuus k zblití!!!! At si vezmou ješte toho upoceného smradlavého Novotného a můžou nazpívat "Tři čuníci jdou"....!Zoufalí kreténi,postrach hudby!!!
  • EaV

    -Když je člověk v nebezpečí, přijde ho zachránit anděl strážný. Když je v nebezpečí anděl, přichází Chuck Norris.když je v nebezpečí chuck norris přicházejí eva a vašek.
    -Někteří lidé mají jednu mozkovou hemisféru větší než druhou, Chuck Norris má větší obě.a eva má větší všechny tři.
    -Chuck Norris rád poslouchá hudbu. Chucka Norrise poslouchají všichni.a evu s vaškem neposlouchá skoro nikdo
    -vašek jako jediné miminko na světě oznámil ihned po porodu svým rodičům, jak se bude jmenovat
    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit