Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ozzy

    no hudbě se věnuji celý život ale jak může někdo dát peníze takovým dvěma kašparům a takovej brak si doma pouštět tak to nechápu ale lidi jsou různý. *16*
  • Re: trocha do mlýna

    ale dřív se musí postavit pomník Járy Cimrmana-ten si to zaslouží!!Ne ti dva kašpaři:DD *1*
  • trocha do mlýna

    Eva a Vašek. Dvě jména , která Otův naučný slovník nespravedlivě vynechal. Vždyť kdo jiný se tak " nezištně" stará o naše seniory a uvádí je při svých vystoupeních do nirvany ? Myslím , že by nebylo od věci uvažovat o nějakém pomníku na nějakém hezkém místě před nějakým domovem důchodců.Vděční senioři by se o tento pomník jistě rádi starali a nedali by mu " zahynouti "
  • Re: Re: Re: komerční sračka

    Který prase by to poslouchalo ?? *16* *16* *16* *16*
  • Re: Vitkin

    Ha ha ha,ty seš vtipnej jako něco...,myslíš že tim někoho vyprovokuješ aby ti někdo nadával do debilů bo co?
  • Vitkin

    Evička s Vaškem nemají samozřejmě chybu.Mám od nich snad všechny cd,i videa.Chtěl bych jim tímto poděkovat za krásnou muziku,kterou dělají.
  • Re: AUTOGRAM

    Ahoj.
    Byla bych velice ráda, kdybyste mi zaslala kontakt na Evu a Vaška.
    Byla bych velice ráda, protože nikde jsem kontakt nenašla.
    Děkuji předem. Vlasta
  • Re: Diskuze plná zvratků

    Píšete mi z duše,jsem z těch článků znechucena a není mi jasné proč lezou takoví pubertáci na stránky Evi a Vaška.Já taky neotvírám stránky těch, co nemám v lásce ale taky je nekritizuji.Prosím Vás vzpamatujte se.Závist je hrozná vlastnost *3*
  • Re: Diskuze plná zvratků

    ÁÁÁ POZOR LIDI!!!Máme tady superinteligenta.Asi nějaký zkrachovalý učitel,co kontroluje pravopis.Tak zrovna Vás bych s chutí poblil.A třeba z toho jablečného "burčáku" a párků bez masa!!! *9* *9* *1* *15* *1* *15*
  • co

    Eva a Vašek,no když je jen slyším -sou mi strašně nesympatický ...nechápu ty lidi co si to kupujou
  • Proč

    Když vám tak vadí,proč lezete na jejich stránky?Nebo vám vadí všechno
  • Diskuze plná zvratků

    Koukám na tuto diskuzi a musím říct, že je jedná z 95% o puberťáckou diskuzi se špatným pravopisem a plnou zvratků. Vážení, klidně se tady vyzvracejte. Eva a Vašek vás všechny, kdo tady ser.te ty svý kydy, mají na háku. Vašek je sice šumař, který pochází z rodiny venkovského muzikanta, ale on tu svoji šumařinu dokázal prodat. Dokázal ji prodat stejně, jako prodávají řezníci párky bez masa, jak prodávají supermarkety sýry bez smetany. Lidi si ty jejich CD kupují stejně, jako vy si kupujete jablečný "burčák" či laciné víno, ze kterého se pak ožerete, hulákáte do rána a všechno rozbijete a pozvracíte. Kdyby Eva s Vaškem zůstali provinčními zpěváky, tak drtivá většina z vás po nich ani neštěkne. Jenže oni se stali úspěšnými a bohatými a to se v Česku neodpouští. Zvláště, když jsou bohatší a úspěšnější, než všichni ti rockeři, grungeři, punkeři, metalisti, tuckaři a vím cojá. Pokud Eva a Vašek zde někdy vlezli, tak se vám musí smát. I když si spíš myslím, že jsou jim všechny ty rádoby inteligentní diskuze u p.dele! *15* *15* *15* *15* *15*
    Zanadávejte si, vyzvracejte se, naklikejte si plusové hlasy a běžte si koupit do supermarketu "kvalitní" párek v akci za 40,- korun, který neviděl maso ani z rychlíku. *15* *15* *15* *15* *15*
    Holt někdo si kupuje nekvalitní hudbu, jiný nekvalitní zboží. *15* *15* *15* *15* *15*
  • Re: Plná taška Evy a Vaška?To snad ne!!!

    Eva a Vašek tahají z lidí peníze a jsou bohatší, než někteří pražští umělci. A to některé lidi hrozně se.e *15* *15* *15* *15* *15*
  • Re: X HECKER

    Vysoce inteligentní příspěvek s vybroušenou češtinou *1* *1* *1*
  • Re: Re: HROŠI

    Ve slově nesympatický se píše Y. Až budeš chodit do 2. třídy, tam to budete probírat *3*
  • Re: Bléé

    Až budeš v důchoTě a bude z tebe důchoTce, tak si udělej čas a doplň si vzdělání v českém jazyku! *15* *15* *15*
  • Re: blpci

    Tvůj pravopis svědčí o tom, že máš problémy i v pomocné škole *15* *15* *15*
  • Re: malá prosba

    Hele ty debile tvůj vesek mi může políbit píp a eva o tý ani nemluvim atvuj názor si strč taky někam do píp. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • blpci

    Eva a Vašek jsou ty nejvjetší magorové a kreténi že kráva by zpívala líp.a to je co říct

    *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *13*
  • Re: Re: muzika

    jo to maš pravdu že dechovka ale metal je druhej nejhorší hudební styl a ti kdo ho poslouchaj sou většinou velice debilní sedí k tomu tadle basnička kdo posloucha metal je mental.haha dobra basnička co myslíš hlavně je trefná.metal,dechovka,hiphop,rap a folk fuj *9* *9* *9* *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit