Přejít na výpis diskuzí

Diamond Cats

HUDEBNÍ SKUPINA 13.10.2009 
446 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karolína humlová

    moc mam ráda týnku z diamond cats .. chci tě mít v telefonu jsem z mostu kde vy bydlíte,ste prostě užasný,mam vaz na facebooku.pa karolínka *9* *15* *7*
  • Karolína humlová

    ahojky tady karolínka je mi 10 let mam moc rada týnku... a líbí se mi jak spíva DAMY A PANOVE TÝNA JE MENOME DNES MODERUJI SPRAVI MIMOŘADNE UPŘÍMNĚ SI ŘEKNĚME CO DĚJE SE ZDE I VESVĚTĚ *14* *3* *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: dc.

    Ale tím myslím že nejsou zvyklé zpívat na živo, kdyby ten rok co fungují( myslím tím toto složení) tak jsou zvyklé .,Prostě na koncertě nejsou udýchné vůbec, v taletmánii strašně i při jednoduché choreografii. :-)A DC zpívat umí, dc dostaly 5angels na vrchol Terka, Míša, Angee, Vendy ty k tomu přišly jak slepý k houslím.
  • Re: Re: Re: Re: Re: dc.

    no,protoze jeli na zivo.DC nemohli do talentmanie jit,protoze by se poznalo,ze je to podvod.neumnej totiz vubec zpivat.vubec bych se nedivila,kdyby se ukazalo,ze za ne nekdo zpiva.taky uz jsem to zaslechla.
  • Re: Re: Re: Re: Re: dc.

    Pardon zněly.
  • Re: Re: Re: Re: Re: dc.

    Tak jak mi vysvětlíš proč v taletmánii zněla jako udejchanej orangutan po jedný písničce?
  • Re: Re: Re: Re: dc.

    misa byla jedina pustena.DC jedou uplne na playback-to vsichni vedi a pisnicky prodala ta zenska Mertlovi.ty trubko,kdyz si koupis rohlik,tak uz taky neni pekare.hele kocky nikde nevystupujou,nikde o nich nepisou a nikdo je nezna.maji asi 100fanousku a dokud se nezlepsi hlavne v tanci,tak se 5angels ani nepriblizi.
  • Re: Re: Re: dc.

    Ale dc na ně taky mají pravo složila to jejich producentka takže, právo na to má ona. A na playback jedou určo, jestli ne tak mi vysvětli proč na koncertě kde Míši bylo špatně a odjela jde její hlas slyšet i když tam není?????????To za ní zpívala duše či co ?
  • Re: Re: dc.

    ty si ale dorota.Mertl vlastni autorsky praca,takze novy holky mohli zpivat stare pisne.DC nemuzou,protoze je nevlastni.nejsi moc chytra?
  • Re: Re: JSTE ÚPE VŠICHNI DIVNÝ!!

    5angels jedou na zivo.byla jsem na koncerte a stalajsem 1metr od Angee.obcas to holkam ujede,ale je mi to milejsi nez poslouchat uplne cistej playback DC.kdyz neumite zpivat,tak jdete hrat kulicky.
  • Re: JSTE ÚPE VŠICHNI DIVNÝ!!

    Ty jen té písničce nerozumím holky si dělají srandu z učastníku superstar dělají jednoho soutěžícího který je na castingu proto to: hlasuj pro mě já jsem nej..... .Jinak 5angels nedělaj chyby bo jedou na playback, dyt je ani v taletmánii nepustili do sedmifinále, pak škemrali o hlasy.MíšA PSALA LIDEM NA FORKU JAK BY SE TAM RÁDA VRÁTILA.....
  • Re: dc.

    Hele jestli myslíš dětskou lásku atd. tak tyhle písničky patří dc složila je jejich producentka a jediný kdo je krade je Mertl.
  • Re: Re: dc.

    *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • *20*

    *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • kristýna

    Ked si o nas budeťe mislieť hus tak mi odidem!!! *16* *16* *16* *16* *16*
  • Re: dc.

    hele ty tomu fakt rozumis jak koza petrzeli....ty ses jak hovno v trave oproti nim tvl nebo tvlvá....blbko blbce....fajnýýý *1* *1* *1* *1* *5* *5* *9* *9* *3* *3* *10* *10* *10* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *9* *13* *5* *5* *4* *4* *5* *5* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • JSTE ÚPE VŠICHNI DIVNÝ!!

    DC - hrůza děs! 5Angels - talent krása úža! DC - no tak si prosím vás pusťte ty jejich písnikčy- já jsem nej!!! pak že jsou 5Angels namyšlený! Jediný co je u jejich písniček nejvíc namyšlenýho - s časáků dobře víme co je in co out.A to nepovažuju za namyšlenost.. 5Angels dokážou úplně skvěle zpívat!! Úžasně krásně!!! Ty nemůžou nikdy v písničce udělat chybu!! Prostšě je nereálný aby udělali v písničce chybu!! DC - chyby jsouu u nich častý!! Hele řekněte důvod proč je máte rádi - zpívaj hezky neberu!! to není pravda!! Řekněte mi jeden dobrý důvod a bez tohohle - co je ti do toho?? to je moje věc! protože chci! Tohle byste si mohli idoustit! Prostě 5Angels jsou nej a vždycky budou a DC budou vždycky 965656565659 míst po 5Angels!!!
  • Re: Re: Re: hej prde !!

    vis hovno.pust si jakykoliv videjko DC a uslysis cistej playback!!uplne cistej.
  • Re: Re: hej prde !!

    TO máš pravdu DC je Nejjjjjj a 5trapny angels jsou jen namalovany nány co si mysli že jsou Nej a le nejsou snad gorila je hezčí než oni(a tov nemluvim o zpevu) *10* *10* *10*
  • dc.

    dc jsou mnohem horší. jsou to opičky. když už nejsou v 5angels tak nechápu proč zpívaj andílků písničky. a víte proč maj dc už videokolip a andílci ne ? to je důkaz že dc vůbec nic nedělá, takže mají spostu času. a myslej si ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit