Přejít na výpis diskuzí

Diamond Cats

HUDEBNÍ SKUPINA 13.10.2009 
446 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: JSTE ÚPE VŠICHNI DIVNÝ!!

    Tak když se ti tak nelíbí tak proč je vůbec posloucháš?Jo a poslechni si jak zpívaly na disney chanel(v lucerně) falešné a maximálně je vypískali!!!!!!!!!!!!!!
  • Ahoj

    Jste všecky hrozně roztomiloučký, moc vás holky miluju! Muck!!! *14*
  • Re: JSTE ÚPE VŠICHNI DIVNÝ!!

    Hele když se ti DC nelíbí tak sem nelez.Nevím co se svámi děje vždyť to jsou bývalí andílce fandili jste jim? co to je??
    VŽDYŤ HOLKY SE SPOLU UPE NORMÁLNĚ BAVÍ A CHODÍ SPOLU VEN.jEN YV TU DĚLÁTE ROZEPŘE.
    Každý fandí někomu jinému.JÁ TAKY FANDÍM JEN DC..ALE PROTO NEPOMLOUVÁM 5ANGELS.
    Já nevim co si o sobě vůbec myslíte.Tím ty skupiny jenom urážíte .'!!!
    zamyslete se nad sebou.!!

    *10*
  • Re: lepší

    klesly na 8.místo
  • BOŽE!

    MŮŽETE MI LASKAVĚ ŘÍCT PROČ NA STRÁNCE O DIAMOND CATS ŘEŠÍTE ANGELS? ... ! KUR*A POCHOPTE ŽE HOLKY JSOU DOBRÝ KÁMOŠKY A CHODÍ SPOLU VEN! .. NECHTE JE UŽ NAPOKOJI!
  • ??

    Hele.. jediné co nechápu je,proč vyměnil manažer členky,když spíš členky měly vyměnit manažera..
    Jinak proti 5angels nebo DC nic nemám :)
    Odpovězte pls někdo na mail *3*
  • Re: Re: Re: Re: dc.

    neblbni,vzdyt vystupuji jednou mesicne a jedou na cisty playback i na taborech,jak jsem se docetla.proste jsou dvojky a uz to tak zustane
  • Re: Re: Re: dc.

    hele dc vistupují docela často sice mín než 5angels ale vistupují a mají víc kolekcí jo a maj asi 5 nebo 6 nebo víc svích písniček a nezpívají na playbeck jo tak sklydni jo v talent manii 5angels misa z pivala trochu na živo ale trochu
  • Re: Re: JSTE ÚPE VŠICHNI DIVNÝ!!

    co tu řešíte jo 5angels nedělaj chyby protože maj playbeck
    a dc dělaj drobný chyby no a ale nepoužívají pleybeck *3*
  • Re: lepší

    omg neni to jedno me se libi obe skupiny obe skupiny jsou stejne dobry takze je to jedno *16* *16*
  • Re: lepší

    ani nahodou,5angels jsou o 3kategorie vys.neumí zpívat a ani tancovat.vsechny vystoupeni rusí,protože na ně nikdo nechodí.tipuju,ze v lednu skončí uplně
  • lepší

    Diamonds cats jsou mnohem lepší než 5angels *16* *5*
  • Re: Re: Re: JSTE ÚPE VŠICHNI DIVNÝ!!

    Bud sticha ti neumíš spívat
  • Re: Re: dc.

    hele co to meles,ze dostali 5angels na vrchol?prece nefandis nazvu skupiny,ale lidem kteří v ní jsou.DC si mysleli,ze kdyz odejdou,tak to Mertl zabali a von hned nasel rovnocenou,no spis lepsi nahradu.takze to ,ze nemate fanousky neni nazvem skupiny,ale tim ,ze 5angels jsou proste po vsech strankach lepsi.
  • Re: Re: JSTE ÚPE VŠICHNI DIVNÝ!!

    ne,5angels nikomu nic nevzali.pisne patri majitelum projektu a to byvale angels nejsou
  • Re: JSTE ÚPE VŠICHNI DIVNÝ!!

    fakt asi tu písničku nechápeš..to já sem nejj právě předvádějí ty co si moc myslej asi jako ty *16* *16* *16* *16* je mi jedno komu fandíš..jeto tvoje věc a komu fandíme naše..tak se do diamond cats nenavážej kdyš ani nerozumíš textu tak se vrať DO ŠKOLKY!a jestli nevíš dřív byly diamond cats 5angels ale nepohodli se s manažerem tak odešly a hnedle přišly noví 5angels a ty těm starym vzali písničky!!! *5* takže kdyš nic nechápeš dej si voraz *5* *5* a nmel hlouposti *9* *13* *8* *8* *8* *8* *8* *15* *5* *4*
  • Re: dc.

    hele jsou to jejich písnički tak bud sticha
  • angels a diamond

    angels a diamond jsou stejne dobrý aspon pro mne a me vadi co si o nich myslite vy ze si tam sproste nadavate. co je na tom, ze nekdo ma rad treba kazdej jinou skupinu a navic, jsou stejne dobry a diamond cats byly kdysi davno clenky 5angels takze to je uplne fuk! *10* *10* *10* *10* *14* *4* *14* *1* *1* *4* *5* *16* *5* *13* *9* *7*
  • HeYa

    Mě tady šici připadáte jako postížený...Každý poslouchá něco...Tak se z toho šici poserte a nechoďte na kompa, když vás všechno tak strašně štve... A to jestli ten zpívá na playback a ten má problém s tím... Jsou to vaše problémy??...Posloucháte hudbu proto, že se vám líbí a nebo od jakýho jména pochází??...Vzpamatujte se lidi!!...=P
  • Re: JSTE ÚPE VŠICHNI DIVNÝ!!

    Hele zlato.. Nevím co máš za problém...Všechno je to o věci názoru..Někdo má rád Kabáty, někdo má rád Miley Cyrus a někdo má rád DC...Když se ti to nelíbí, tak si vlez do prdele a už odtamtaď nevycházej... Jednoduché, ne? Všechno se nemůže líbit všem, protože jak říká děda : Kdyby bylo hovno sladký, tak si dávno seru do kafe...=)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit