Přejít na výpis diskuzí

Diamond Cats

HUDEBNÍ SKUPINA 13.10.2009 
446 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • debilnější skupinu jsem neviděla *11* *11* *11*
  • Re: Re: Re: lepší

    Víš, že i 5Andělů...zpívají na playback, tak bud ztich a DC jsou proctě nej!
  • Vlašim

    Joo,já koukala na video z Vlašimi byla jsem tam a s holkama si to náramě užila :-) jsou senzační.
  • www.stránky

    Holky mají krásné nové webovky www.diamondcats.cz

    a ty videa..to je krása jen mi nejdou přidat sem :-(
  • stella

    hele když si to tu tak čtu tak diamond cats můžou být nevím kolikrát lepší než 5angels ale na rovinu- 5angels jsou úspěšnější, známější a i oblíbenější....není to tím, že diamond cats vznikly později, ale kdyby měli nějaké fanoušky už předtím když byly 5angels tak by teď měli fanoušků víc.......ale podle všeho zatím s přehledem vedou 5angels- budou mít svůj vlastní muzikál, natáčeli svůj videoklip k anglické písni ve frankfurtu, zazpívali si s karlem gottem, michalem davidem a ještě si zazpívají se spousty dalšími....zatím diamond cats skoro nikdo nezná...ještě si nikde pořádně ani neškrtly........prostě 5angels se lidem líbí víc jsou sympatičtější a v showbysnyse není místo pro dvě takřka stejně zaměřené skupiny......... takže to diamond cats můžou rovnou vzdát... *5* *5* *5* *3* na *4* *4* *4* *4* *4* prostě nemají!!! *5* *5*
  • Re: 5angels

    Presne mas prvadu oni jsou nevychovany aspon nikdo se najde kterej ma rad obe skup.
  • Re: Re: lepší

    asi typujes blbe a i typoval Diamond Cats existuji a taky existovat budu oni si vas nevichovanejch spratku,fakanu a nwm co jeste nebudou vsimat oni se tou hudbou zivi a vy ji v tom nezabranite je to na nich e na vas
  • Re: kristýna

    Ahoj kdo jsi
  • Re: lepší

    Jo presne jsou o 10050% lepsi nez 5 blbejch andelu fakt jo ale nechci urazet Angee a Misu i kdyz Misa ze sebe trochu neco dela no tjjedno *7*
  • 5angels

    tak ale 5angels a diamond cats jsou opravdu super tak je mějte rádi oni nejsou zlí opravdu. *3*
  • Re: Re: fandím vám

    tak tady jsou termínky koncíčkůů
    Datum Čas Město Místo Akce
    12.2.2011 16:00 Kralovice KD Koncert v rámci TOUR 2011 „Láska je v nás“
    19.2.2011 19:00 Kunratice FK Fotbalový ples


    12.3.2011 10:00 – 17:00 Brno Výstaviště Velká Littlest Pet Shop Show od firmy HASBRO, každou hodinou soutěže!!!
    19.3.2011 16:00 Ždár n/Sázavou KD Jupiter Koncert v rámci TOUR 2011 „Láska je v nás“
    1.4. – 3.4. 11:00 – 14:00 Praha Veletržní areál Letňany For KIDS, úspěšné navázání po veletrhu FOR TOYSDISCO PÁRTY
    2.4.2011 15:00 Jirkov Dům dětí a mládeže Vystoupení na Mini Playback SHOW
    16.4.2011 16:00 Velké Meziříčí Dům dětí a mládeže Koncert v rámci TOUR 2011 „Láska je v nás“
    23.4.2011 Praha bude upřesněn
    30.4.2011 16:00 Zeleneč Zelenečské čárodějnice
    1.5.2011 rezervace upřesníme
    7.5.2011 16:00 Chlumec n/Cidlinou Klicperův dům Koncert v rámci TOUR 2011 „Láska je v nás“
    19.5.2011 18:00 Praha Show – upřesníme
    15.10.2011 19:00 Jaroměř Městské divadlo Hosté na semifinále MiniTalent Show, TV
  • Re: fandím vám

    Ahojky já jsem pravá je tu se mnou i Hanička a Kristýnka, Niki je totiž nemocná za chvliličku sem napíšeme termíny koncertů tak se mocinky těšte mám vás ráda. Jo a jenom tak pro zajímavost , neurážejte se ale chdily jsme po blogách a našly jsme 3 nejky!!
    1.Místo získává: www.diamond-cats-nej-holky.blog.cz
    2.Místo získává: blog o mě o Týnce: www.Tynusenka-lingrova-zlaticko.blo g.cz
    3. Místo získává: www.miluju-kocicky.blog.cz
    Wily taky hodnotil a u něj byl nejhezčí taky blog diamond-cats-nej-holky.blog.cz ale, my jsme zařadily na 4. místo nejznámější blog: www.diamond-cats.blog.cz!!
    za 5 minut sem vám dá Kika termíny koncíkůůů
    a děkujeme všem fanouškům za podporu!!
  • Re: ..

    Ty bys zpival|a lip jo..?To chci videt..urcite zpivas Michaela Jacksona natoz tak RIHANNU..!!BLÉÉÉÉÉ *9* *9* A jeste k tomu pomlouvas DETSKOU skupinu..Tobe je 15..?16..?Sou to decka tak se hod do klidu,jo..?Nikdo tady neni zvedavej na to,jak tady pises ze sou to blbky..!!Sese fakt dement a totalni magor..!
  • 654

    Mně je to fakt jedno. *3*
  • Re: Re: JSTE ÚPE VŠICHNI DIVNÝ!!

    DC -jedou na cisty playback.to se vseobecne vi.zpivat umi trochu Kiki a to je vsechno.tanecne jsou horsi nez 5angels.vim,ze vas jejich fanousky mrzi,ze nejsou v televizi,casopisech a pod,ale tam se dostane jen ten kdo neco umi.ted kdyz DC konci(ty nemoce kvuli kterym rusi koncerty uz nikdo nebasti)mate aspon moznost zacit fandit zname a popularni skupine 5angels a nikdo vam to nebude vycitat.
  • Re: Re: Re: Re: Re: zlatíčka

    samozrejme 5angels.tyhle vyhry maji Niky a Tereza taky,ale k tomu jeste uspechy v jednotlivcich.to DC nemaj.mozna jsou srovnatelny z Vendy,Angee a Misou,ale Tereza a Niky jsou o tanecne o dve tridy vys.
  • Re: JSTE ÚPE VŠICHNI DIVNÝ!!

    5angels a talent ty si hluchá a slepá ako toto môže povedať normálny človek tak to nwm tancovať tam vedia ale nie svoje choreografie bože nikola jakt to preháňa všetko namachrovaná a sprostá a spievať tam neve ani jedna ani predtým sa mi nikola nepáčila bo strašne spievala akokeby zavýjali vlci vážne strašné a terka uchrchlané a tk proste newedia spievat to si si len ty vzala do hlavy karel gott i michal david je len reklama 5Angels sú hrozné a DC užo spievajú sa spýtaj hocikoho pusti napr Detskú lásku od 5angels new a od DC budeš počut že DC je lepšie i hocikomu ved kamka z triedy fandí 5angels a keď referovala projekt a púšťala pesničku tak sme si museli všetci zakrýývať uši 5angels ble DC najky :D *3*
  • Re: JSTE ÚPE VŠICHNI DIVNÝ!!

    5angels a talent ty si hluchá a slepá ako toto môže povedať normálny človek tak to nwm tancovať tam vedia ale nie svoje choreografie bože nikola jakt to preháňa všetko namachrovaná a sprostá a spievať tam neve ani jedna ani predtým sa mi nikola nepáčila bo strašne spievala akokeby zavýjali vlci vážne strašné a terka uchrchlané a tk proste newedia spievat to si si len ty vzala do hlavy karel gott i michal david je len reklama 5Angels sú hrozné a DC užo spievajú sa spýtaj hocikoho pusti napr Detskú lásku od 5angels new a od DC budeš počut že DC je lepšie i hocikomu ved kamka z triedy fandí 5angels a keď referovala projekt a púšťala pesničku tak sme si museli všetci zakrýývať uši 5angels ble DC najky :D *3*
  • Re: Re: Re: Re: zlatíčka

    takže Týnka,Kiki majsterky sveta v Diasco formaciach a Niki vicemistr a Hanka jedna z najlepších hip hop tanečníc v česku takže kto je lepši?
  • Re: Re: lepší

    njn a jeste k tomu zpívaji na playback

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit