Přejít na výpis diskuzí

Chinaski

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • profil Oty na FCB

    http://www.facebook.com/group.php?v =photos&gid=20288334164#/pages/Ota- Petrina/101697746385?ref=ts
  • Cd O7

    Ahojky mohl by mi někdo pomoct .. potřebuji na novém CD 07 je písněň která má v jméně jméno Ivetka .. pokud tam taková písnička mohl by jste mi ji někdo poslat na e-mail alenadomazlicka@seznam.cz ... pls . děkuji moc .. :) Pa a předem děkuji Alena
    *5*
    • Re: Cd O7

      Ta písnička kde se zpívá o Ivetce. Se jmenuje Baletka *3*
  • Chinaski

    Chinaski jsou ta nejlepší kapela na světě. Jsou prostě super. *14*
  • Bolest

    Ahoj kluci, je mi moc líto, co se stalo Pavlovi. Upřímnou soustrast. Míša z Tábora
    • Re: Bolest

      Upřímnou soustrast rodině a všem jeho známým. Je to škoda a je mi to moc líto.
  • Upřímnou ...........

    Buď zdráv "velký frontmene" Michale,
    i když nejsi člen rodiny,ale zajisté se do ní počítáš tak upřímnou soustrast k tomu co vás všechny potkalo za neštěstí.
    Plně chápu vaše pocity na tím,že jste vlastně vy i my posluchači a fandové ztratili tak bombastickýho bubeníka, jakým byl Pavel.
    Držte se, bohužel čas nejde vrátit zpátky i když bysme si to všichni moc a moc přáli.
    DRŽTE SE.
    Pepin
  • upřomnou

    přeji jeho rodině upřimnou soustrast a jeho kamarádům!!Bude tu chybět *9*
  • Bolest

    právě jsem se vrátila z benátský noci a všechny byly s vámi a hráli jen a jen pro Pavla,byl to nejsmutnější festival....držte se *9* *9*
  • ahoj michale
    jak se mas.
    zdravim kaja
  • koncert

    Ahoj přijďte nebo přijeďte 9.11.2007 na koncert Chinaski do Třebíče:)No už se nemůžu dočkat já je prostě miluju!!! *3*
  • Chinaski jsou rarita

    Podle mne jsou CHINASKI už takovou raritou co se týče českého popu....ale jsem rád za to protože CHINASKI mají snad každý druhý song dobrý a poslouchatelný!!!!
    http://www.sou boj-serialu.cz/?id=147 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit