Přejít na výpis diskuzí

Chinaski

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsem ráda že jste

    Ahojky všichni, vždycky jsem si pustila nějakou českou kapelu a bylo to takové "nudné" ne že by mě to nebavilo ale když začali hrát CHINASKI tak jsem skákala metry vysoka a zpívala jsem. Miluju snad každou písničku. Ještě jsem neslyšela tu která by se mi nelíbila a to je super! Vždycky příjdete s něčím novým a to se mi moc líbí. A ještě k tomu jsem teď poznala kluka, který vypadá úplně stejně jako Michal Malátný a co je na tom nejlepší? Má úplně stejný hlas. Skvělý kluk s krásným srdcem. Vždy mi v hospůdce zazpívá Kláru a já si to opravdu užívám. Mějte se kráslně...papky, Klára *3* *14* *3*
  • angellska.blog.cz

    *14* ahojík našla sem neska upa super blog jen o Chinaski *14* *14* *14* *14* je tam hafec fotek a všecho tady odkaz - angellska.blog.cz *14* wwám chci mít taky tolik fotek *9* *5* *14* *14* *14*
  • mam je docela rada

    čusík-me k vám přived muj kluk-jste dobry-ale měli byste sem dat svoje písničky z desky MUSIC BAR ke stahnuti-hlavne ASII A BYLO NEBYLO(ty mam fakt nejradsi)tak cau vase karolínka *3* *1* *5* *4* *3* *14*
  • VELKÁ ZTRÁTA!!!!!!!

    Strašná škoda,takovej dobrej člověk co rozdával radost jinejm!!!
  • Upřímnou soustrast

    Je mi moc líto, co se dnes stalo bubeníku Pavlovi. Upřímnou soustrast jeho rodině a kapele Chinaski.
  • Jsou supéér!

    *14* Náhodou!!!Jsou nejky skupina!!! *14*
  • Mě se hlavně líbí písnička víno je boží i seriál vinaři!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • Pochvala

    Mě se Chinasli líbí www.vizab.cz *3*
  • CHUDINKA

    SE ))))NO))))A JAKO)))))VAUO)))))KOMODAEÚÚÚÚ)) )))))SIRANPLSSSD))))))KOSJUSND¨¨
  • Focení

    http://www.stream.cz/video/377493-c hinaski-ukazali-svuj-extra-vtipny-i nstinkt

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit