Přejít na výpis diskuzí

Chinaski

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste Supr-Velká POCHVALA

    Ahoj kluci!!!Musim se přiznat,že jsem Vás nikdy neposlouchala tedy víceméně žádnou českou hudbu,nejen Vás,já mám hodně moc omezený žebříček v hudbě pro mě jsou nejlepší interpreti M.Jackson a skupina Westlife a teď i Vy!!!Tak Vám jednoho krásnýho dne poslouchám rádio a Vaše písnička Vakuum mě totálně uchvátila,a tak jsem si pořídila 1.Vaše CD,které se mi moc líbí a tak už mám Vaše všechny *15* *4* A teď se na Vás chystám jet na votvírák do Milovic....Takže pánové do budoucna přeju hodně moc moc úspěchu a jen tak dál určitě si Vaše další nové CD pořídím papa Sylvik
  • strašná rána

    včera sem byla na výletě kousek od tý nehody a nikdy by mě nenapadlo co se stane je to strašný večer sem nemohla usnout brečela jsem, kluci je mi vás líto ale doufám že jako skopina budete pokračovat už jenom k vůli pavloj mam vás strašně moc ráda *9*
  • Uprimnou soustrast

    Ahoj vsem, vcera jsem byla na Benatsky noci a Chinaski tam meli vystupovat, moc jsem se na ne tesila,moc tam chybely...nejdriv slysim ze si Misa zlomil klicni kost - prvni rana. A ten den slysim ze kluci prisli o skvelyho kamarada a bubenika - druha rana!Prijeli tam kluci z Krystof a Richard tuto zpravu potvrdil a zverejnil a poprosil nas vsechny, uctit Pavlovu pamatku 1 minutou ticha.Byla to mooc smutna chvile a tak lidi, prestante na tech silnicich blbnout!KLUCI BUDTE SILNY!!!!!Rodine uprimnou soustrast..
  • budoucnost

    cau chinaski budete delat dalsi alba i bez sveho kamarada?
    *3*
  • Doufám že tahle skupina tady bude ještě hodně dlouho. ( miluji píseń slovní pyrotechnika ) *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14*
  • Vakuum

    Bez Pavla opravdu bude vakuum *9* .Je mi to moc líto,držím vám pěsti,aŤ máte hodně sil pro příští dny...
  • tak co na to říkáte

    zdárek co říkáte na to že jejich nový bubeník je David Koller ?
    Jsem ráda že pokračují *15*
    • Re: tak co na to říkáte

      Je mi ho líto, ale na druhou stránku, kdyby to nebyl bubeník chinski, tak by po něm neštěk ani pes. Na silnicích zemře spoustu jiných lidí a ani se o tom neví. Nic méně přeji upřímnou soustrast jeho rodině a známým. A co říkám na to, že je jejich noví bubeník pan Koller? Klobouk dolů, před klukama. Mně by ho každá písnička s ním spojeným připoměla a asi bych to nezvládla. A klobouk dolů před panem Kollerem, protože zaplnit místo po někom tak důležitym v kapele, po někom kdo odešel tak tragicky chtělo hodně odvahy.
    • Re: tak co na to říkáte

      Jo to je fajn as na to ze hroch byl mnohem hezci mne se Koller vubec nelibi a sem zvjedava jestli vubec umi hrat na bici.
  • vyska

    Zajímalo by mě kolik měří Michal Malátný. Jestli víte tak pls napište. Díky.
    • Re: vyska

      Ne málo, ale ne moc *3* Můj odhad je něco kolem 180 cm. Když jsem se svoji mini vejškou vedle něj stála byl vyšší tak o hlavu.
      • Re: Re: vyska

        Ano měří 180cm *3*
        • Re: Re: Re: vyska

          Ja myslim tak max. 178:D Pred tremi dny sem vedle neho stala a moc vysokej nebyl:D ale koncetr byl suuuupr *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • LoWe

    *14* *14* *14* prostě je miluju *14* *14* žádná lepší skupina než Chinaski prostě není *3* *14* mají prostě nejlepší písničky na světě. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • *_*

    Moc gratuluji Chinaskám za 2.místo v Českém slavíkovi 2009 *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit