Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne se nahodou prvni dva dily libily hodne, moznost delat si vlastni zviratko a moznost volit ruzne strategie preziti byla paradni. Treti cast byla slabsi a ctvrta me nebavila, to uz jsem si sel radsi tvorit nove zviratko. Skoda vypusteni te vodni faze.
  • Osviceny
    Jo jo jo, to byli časy s kmenem osvícenců.... z malé buňky jsem vybudoval nejmoudřejší civilizaci ve vesmíru (ne nepodobnou mě samotnému)
    • vlastik.plaminek
      Wow, civilizace s životností 5 minut se jenom tak nevidí.
  • Mě spore trochu zklamalo nejvíc mě bavila vesmírná fáze chci zeptat jaká byla ta devátá fáze v původní hře tady je jen- buněčná, vodní, vývoje tvorů, kmenová, městská, civilizační a dvě vesmírné. Neví někdo jaká byla devátá?
    • Walldstein
      jo to by mě taky zajímalo..teoreticky by se mohlo jednat o to, že první vesmírná "fáze" by měla být "předwarpová" civilizace a druhá civilizace s možností nadsvětelného cestování..
  • Tohle video z GDC 2005 ukazuje původní vizi Willa Wrighta:
    http://www.youtube.com/watch?v=T8dvMDFOFnA
    • Walldstein
      tak a teď by mě zajímalo proč z toho udělali to co z toho udělali? Vždyť i to techdemo bylo pomalu lepší než výslednej produkt...
      • Managori ... to demicko vypada mnohem lip nez vysledek
  • Ja bych videl hlavni potiz v tom, ze jednotlivy etapy na sebe nijak zvlast nenavazovaly ... a kdyz se to prevalilo do strategicky casti, kde se z toho stala naprosto nudna rts "kdo vyrobi vic a rycheljs" ... tak me to prestalo bavit. Navic navrhy budov, vozitek, ... postradalo defakto jakykoli smysl.
  • navíc se díky always online sdílení zvířátek banovalo za kreaturky ve tvaru chodících pohlavních orgánů, kozosaury a jiné pokusy zoufalých hráčů vyždímat z toho aspoň trochu srandy *4*
    • Always only je mor. Nikdo mi nebude diktovat jestli se muj char muze nebo nemuze jmenovat falus nebo tak vypadat. Kdyz kupuju chleba tak mi taky nikdo nediktuje jak ho krajet. *3*
  • Trochu nechápu proč se v autor v článku zmiňuje o star wars ale jinak to ujde.
  • fizola
    Najvacsia zabava bola pre mna sutaz s kamosom, kto urobi divnejsiu priseru. vyhral on ked urobil nieco co vyzeralo ako dvaja ludia v polohe doggy :)
  • hra byla vyborna... ale potopily ji dementni recenze jako je tahle, proto nemela uspech takovy jaky si zaslouzila
  • Trisska
    "Revoluce se nekonala, ačkoliv hra měla ty nejlepší předpoklady ji naplnit. Kde se stala chyba?"

    Jo, tak to vám můžu říct naprosto přesně, chyba totiš nastala v tom, že nedali do hry pořádnej nášup krve! To bi hnedka dostávala všude hodnocení 9-10/10 a měla bi už nejméně 3 pokračování. Holt hry bez krve v dnešní krvelačný době prostě nefrčej. *9*
    • to neni o krvavosti ale o tom že většina hráčů je natolik zdegenerovaná že neni ochotná (možná ani schopná) přijmout nic jiného než chození se svou postavou a zabíjení jiný postavy *9*
    • Trine 2, Portal 2, Reus, Journey, To the Moon, FEZ, Botanicula, Vessel, Walking Mars, Cubesis, The Swapper, Incredipede, Solace, Proteus, Monaco, Eurotruck Simulator 2, Starseed Pilgrin, Pepo & Yo, Braid, The Night of a Rabbit ...

      Hry z posledních letAni v jedné hře není ani kapka krve, prodávají se, hrají se, je vidět, že o máš velmi chabý pohled na věc, Trissko...
      • Ale predstav si, ze by si skutocne mohol vytvarat aliena a podobne kreatury. A tie by sa nasledne trhali navzajom a tiekli by potoky krvi... Malo by to nieco doseba
      • Trisska
        Pche, vždyť to sou samý indie hry a pořádná 3D tříáčková hra žádná. Což jen potvrzuje moji teorii a jasně vyšlo najevo že můj názor vůbec chabej není.
        • Bavila ses ale o násilnostech. Dal jsem dostatek příkladů - to je oč tu běží. A mimochodem, Eurotruck 2, Portal 2 a brzo vycházející Take on Mars jsou 3D....
          • Trisska
            Vím, ale pořád je to jen velmi málo her, navíc pořád jen indie. Ani sem nic z toho nehrála, Eurotrack mě fakt neláká a portálů se bojím. *9*
            • Jinac o uspesnosti Spore s krvi... souhlasim s tebou. Taky si myslim, ze kdyz ta hra nebyla uz Buh vi co v nicem dobra, tak aspon mohla byt absorutni a plna krve! :-) Hned by se na to lepe koukalo, kdyz se potvurky rezou! A osobne sem zastance nazoru, ze krev patri k hram kde je primarni zamer nasily. (konflikty, valky) Spore tohle nechtelo, chtelo hybridni SIMSi, no nefungovalo to. No a taky nechapu, ze v dnesni dobe neExistuje detsky zamek! Kdysi to v hrach bylo... stacilo ho zapnout, a najednou zadna krev, zadne streva vzduchem. Aspon by mel kazdy to, po cem touzi. :-)
            • Hlavne never blbostem, ze decka zabiji po vzoru her. V jedinci jde jen o impulz, ktery ho primeje k vrazdeni... chapej to tak, ze kazdy ma svuj vypinac a slabe povahy ho maji skoro VSUDE! Takze staci Hra, Film, sexualni tematika a i jine veci k tomu, aby sel zabijet. Zabiji se lide denne a taky masove vsude, jen v nasi "pokrocile" spolecnosti se dela ze vseho humbuk. Hlavne z politickych duvodu.

              Ja jako malej (cca 12let) sem hral vsechno mozne... krev cakala, kopalo se do hlav, absurdita neznala hranice! No a nikdy sem nemel potrebu nekoho zariznout. Hra te jen MAX nauci kde spravne ten nuz zatlacit, ale nevnuti ti myslenku "zabijej". Protoze tva mentalita tomu nepovoli uzdu. Spise je ubohe vinit hry z nasili a nevinit toho spratka, ze je narusenej slaboch, ze rodice si nevi uhlidat decka. To je v US bezne, tak se haze vina jinde...
            • walltar
              Tady v diskuzi žádná krev není a někdy, když to čtu tak mám si chuť zastřílet ... *7*
            • Trisska
              Ano, hodně štěstí, to je právě to o čem mluvím... Skoro žádný 3D áčkový hry bez krve totiž nejsou a když náhodou nějaká vyjde tak v recenzích propadne, protože hráčská obec je na krvavost naučená a bez krve a vraždění už jim to nic neříká. A potom se nedivme, že si jdou jednoho dne zastřílet do školy do svejch spolužáků. *7*
            • To byl jen zlomek... Takže ty chceš AAA hru (což je relativní, protože každý může považovat za AAA hru cokoliv) ve 3D a ještě bez krve? Hodně štěstí.

              To, že si nic z toho nehrála, ti nevyčítám, ale pak si nestěžuj, že trh nic nenabízí, když ti není nic dobré.
        • pri cteni toho ze portal 2 neni poradna 3 ackova hra mi cervene zasvitilo pred ocima
    • stačilo by kdyby ubrali infantilnost..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit