Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Trisska: Žádnej člověk neni tak blbej, jakkoliv je mladej nebo retrdovanej. Co ty jsi...
  • Trisska
    Ano, hodně štěstí, to je právě to o čem mluvím... Skoro žádný 3D áčkový hry bez krve totiž nejsou a když náhodou nějaká vyjde tak v recenzích propadne, protože hráčská obec je na krvavost naučená a bez krve a vraždění už jim to nic neříká. A potom se nedivme, že si jdou jednoho dne zastřílet do školy do svejch spolužáků. *7*
  • Trisska
    Poslouchej, vyjmenovaný slova znám moc dobře a ve třídě sem byla na češtinu nejlepší ze třídy! A taky vím moc dobře kde má bejt jaký íčko!!! Ale prostě nemám nějak to tvrdý y ráda no. *7* Víš nechtěla sem to říkat, ale ypsilon se mi vůbec nelíbí a s kámoškou sme se shodli že je to známka agrese a proto raději používáme mnohem simpatičtější měkké íčko. Nechtěla sem to původně vůbec říkat - mělo to bejt tajný... a teď se mi asi budete smát. *9*
  • To byl jen zlomek... Takže ty chceš AAA hru (což je relativní, protože každý může považovat za AAA hru cokoliv) ve 3D a ještě bez krve? Hodně štěstí.

    To, že si nic z toho nehrála, ti nevyčítám, ale pak si nestěžuj, že trh nic nenabízí, když ti není nic dobré.
  • Ten poslední obrázek = win !
  • Trisska
    Vím, ale pořád je to jen velmi málo her, navíc pořád jen indie. Ani sem nic z toho nehrála, Eurotrack mě fakt neláká a portálů se bojím. *9*
  • "Když už si člověk navykl na mechaniky jedné části, Spore udělala „cvak“ a veškeré učení postupů začalo nanovo"

    pro mne vždy bylo prozkoumávání nových herních mechanik to nejzábavnější na SP hrách..
    pamatuju na osmibitech jak každá hra byla unikátní a přinášela nové herní zkušenosti, chyba spore byla v přílišné jednoduchosti žánrů a infantilnosti
  • Bavila ses ale o násilnostech. Dal jsem dostatek příkladů - to je oč tu běží. A mimochodem, Eurotruck 2, Portal 2 a brzo vycházející Take on Mars jsou 3D....
  • pri cteni toho ze portal 2 neni poradna 3 ackova hra mi cervene zasvitilo pred ocima
  • :D ja nejsem zadnej emigrant, jen tu studuju vejsku. A i kdybych byl tak je to naopak smutny ze te nemeckej emigrant musi opravovat protoze neznas vyjmenovany slova
  • ten slovnik co pouzil se taky naucej ve skole... *7*
  • Ja pisu bez hacku a carek ze dvou duvodu

    1) jsem linej a bez diakritiky se pise rychlejc
    2) ziju v nemecku a mam nemeckou klavesnici

    coz me teda aspon castecne omlouva, i kdyz bych nepsal s diakritikou i kdybych tu ceskou klavesnici mel

    ale plest si kde se pise mekky a kde tvrdy je o dost zavaznejsi problem :p
  • Trisska
    Pche, vždyť to sou samý indie hry a pořádná 3D tříáčková hra žádná. Což jen potvrzuje moji teorii a jasně vyšlo najevo že můj názor vůbec chabej není.
  • U nich na slovensku to nejsou ohavnosti, zdvořilostní rituál.
  • Trisska
    Hele jako neříkám že občas třeba neudělám nějakou chybu, ale je to jen diskuze a ne dopis pro pana prezidenta tak co. Děti se naučí pravopis ve škole a ne na diskuzi.
  • Hlavně že to píšeš ty, který píše bez diakritiky...
  • Trine 2, Portal 2, Reus, Journey, To the Moon, FEZ, Botanicula, Vessel, Walking Mars, Cubesis, The Swapper, Incredipede, Solace, Proteus, Monaco, Eurotruck Simulator 2, Starseed Pilgrin, Pepo & Yo, Braid, The Night of a Rabbit ...

    Hry z posledních letAni v jedné hře není ani kapka krve, prodávají se, hrají se, je vidět, že o máš velmi chabý pohled na věc, Trissko...
  • A prave proto, ze sem chodi hlavne deti, bys tu radsi nemel(a) psat vubec. Nebo hrozi, ze se od tebe nauci pravopis.
  • Podla mna mal Spore dva problemy. Evolucia nebola evolucia, ale najeky divny druh hrania sa na Boha a obliekania si Barbie. A druhy na ktory som tesil ked bola hra vo vyvoji, multiplayer vo vesmirnej casti. Kazda planeta by predstavovala samostatneho hraca.
  • stačilo by kdyby ubrali infantilnost..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit